Služby Toyota Professional

Váš obchodní partner

Toyota si uvědomuje, že každý člověk má specifické požadavky, a proto jsme vytvořili řadu užitkových vozidel, na která se můžete plně spolehnout. K dispozici vám jsou zasvěcení prodejci spolu s dokonale vyškolenými techniky Toyota Professional disponující nejširší nabídkou služeb přesně podle vašich potřeb, vždy připraveni poskytnout vám pomoc při vašich cestách zcela bez obav.
 • Vyzvednutí a přistavení vašeho opravovaného vozidla

  Pokud si vaše Toyota žádá opravu, vyzvedneme ji u vás a opět přistavíme, aby vás nic nebrzdilo v podnikání.
  * Po dohodě u vybraných partnerů Toyota
 • Asistenční služba Toyota Eurocare

  Toyota Eurocare je celoevropská silniční asistenční služba, která poskytuje zdarma pomoc v případě potřeby na vašich cestách doma i v zahraničí. Silniční služby poskytuje společnost Europ Assistance, jejíž zkušení pracovníci vám jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
 • Náhradní dodávkový automobil

  Potřebujete náhradní vozidlo, je-li to vaše v servisu? Naše flotila náhradních užitkových vozů je připravena vám pomoci.
  * Po dohodě u vybraných partnerů Toyota
 • Celoroční uskladnění pneumatik

  Toyota u vybraných autorizovaných partnerů poskytuje službu, která vám umožní uskladnit jak zimní, tak letní pneumatiky, přímo u vašeho dealera. Stačí si dvakrát do roka sjednat jejich výměnu a o nic dalšího se již starat nemusíte.
 • Kalkulátor servisních úkonů

  Jednoduchý nástroj jak zjistit a přehledně zobrazit náklady spojené se servisem a údržbou vašeho vozu u vámi vybraného autorizovaného partnera Toyota.
 • Prodloužená záruka Toyota Extracare

  Prodloužená záruka na vybrané mechanické, elektrické, elektronické, hydraulické a pneumatické části a komponenty trvá 2 roky po skončení standardní záruky, nebo do ujetí daného počtu kilometrů, podle toho, co nastane dříve. V případě výskytu vady v době záruky má kupující právo na bezplatné odstranění vady opravou. Zárukou nejsou dotčena práva spotřebitele z vadného plnění.
  5 let / 250 000 km Proace City Van / Proace City Verso
  5 let / 1 000 000 km Proace / Proace Verso