Celkové náklady na vlastnictví

(TCO)

Místo toho, abyste se soustředili pouze na vyjednání nejnižší ceny a maximální možné slevy, zamyslete se nad celkovými náklady, které budou vykazovat vaše automobily. Tvoří je mezi jinými náklady na pohonné hmoty, servis, pojištění, ale i náklady spojené se snížením hodnoty vozidla v průběhu jeho užívání. Neméně důležité je vhodné vybavení zvoleného modelu, protože při odprodeji vozidla s lepším vybavením bude jeho hodnota vyšší než v základní výbavě.

Toyota :: Simulace provozních nákladů vozidla

Simulace provozních nákladů vozidla Auris Touring Sports 1,6 Valvematic na 3 roky a najetých 120 tis. km (stav ke dni 31.3.2017). Zdroj: Toyota Central Europe - Czech s.r.o.

Úspora

Vlastnictví Toyoty je spojeno s úsporami na každém kroku: počínaje atraktivními balíčky výbavy za vysoce konkurenceschopné ceny, přes speciální nabídky, nízkou spotřebu paliva a minimální počet návštěv servisu až po vysokou zůstatkovou hodnotu - součet skutečných výdajů během používání vozidla Toyota je opravdu nízký.

Spolehlivost

Modely Toyoty zaujímají vedoucí pozice v žebříčcích spokojenosti zákazníků a nízké poruchovosti vozidel prováděných nezávislými výzkumnými ústavy po celém světě. Vozidlo značky Toyota ve firmě je dobrou investicí, dovoluje vyhnout se většině neočekávaných událostí, což příznivě ovlivňuje stav financí.

TÜV 2016


14 modelů Toyoty mezi prvními 10 nejspolehlivějšími vozidly v jednotlivých třídách stáří.
 

TÜV 2016 - 14 modelů Toyoty

Consumer Reports 2016


Toyota i Lexus na prvních dvou místech jako nejspolehlivější značky.
 


Toyota - Consumer Reports 2016

J.D. Power 2016


Toyoty vyhrávají až ve 4 kategoriích spolehlivosti zbrusu nových vozidel během prvních 90 dnů od data nákupu.


Toyota - J.D. Power 2016

 

ADAC 2015


Toyota Auris i Verso nejlepší ve svých kategoriích v anketě týkající se výzkumu spokojenosti řidičů.


ADAC 2015 - Toyota Auris i Verso
 

Služby

Služby spojené s vozovým parkem Toyoty jsou na té nejvyšší úrovni. Vždy můžete počítat s podporou z naší strany. Postaráme se o všechny formality, takže se můžete plně soustředit na své podnikání. Neváhejte se na náš tým obrátit s jakýmkoliv požadavkem!

Pojištění

Toyota nabízí širokou škálu pojištění, které poskytuje ochranu vlastníkům a vozidlům značky Toyota. Komplexní nabídka zahrnuje např. povinné ručení, havarijní pojištění či pojištění proti ztrátě hodnoty nového vozidla GAP, a to jak pro zákazníky, kteří nakupují nové pojištění, tak i pro ty, kteří obnovují stávající pojištění.

Vysoká zůstatková hodnota

Ve srovnání s konkurencí se všechny modely Toyoty vyznačují vysokou zůstatkovou hodnotou, a to díky mnoha faktorům, jakými jsou materiály nejvyšší kvality, bezporuchovost, inovační technologie a řešení, jimiž je Toyota proslulá. Podle údajů EUROTAX je vlastnictví modelů Toyota spojeno s bezpečnou investicí na mnoho let. Díky tomu je pro majitele používaného vozidla Toyota jeho prodej po velmi dlouhou dobu velice výhodný.

Servis

Autorizovaný servis Toyoty zaručuje kvalitu služeb na nejvyšší úrovni. S Toyotou si můžete být jisti, že každý úkon bude proveden nejlepšími profesionály s využitím nejnovější techniky a originálních náhradních dílů. Krátká doba servisních služeb, profesionalita, náhradní vozidlo - to je standard v autorizovaném servisu Toyoty.

Můžete také využít prodlouženou záruku, která je výsledkem spolehlivosti modelů Toyoty. Dodatečné připojištění Toyoty umožňuje prodloužit dobu ochrany i po skončení záruky výrobce. Je určené pro ty majitele, kteří si chtějí užít delší klidné období používání vozidla a zvyšit jeho hodnotu na sekundárním trhu.

Spotřeba

Vozidla značky Toyota jsou vyhlášena nízkou spotřebou paliva, což přináší vysoké úspory a nižší náklady na čerpacích stanicích. Například vlastnictví hybridní Toyoty znamená nižší spotřebu paliva, a tedy méně časté návštěvy čerpacích stanic. Tato úspora je zjevná po doplnění paliva nádrže za 1000 Kč. Vozidlo s konvenčním pohonem (např. Toyota Avensis Sedan 1,8 Valvematic Multidrive S s výkonem 147 koňských sil) ujede ve městě vzdálenost 399 km, zatímco Toyota Prius až 981 km.