Vozidla pro firemní zákazníky

Toyota v segmentu B2B poskytuje atraktivní nabídku vozů všech kategorií. Jako firemní zákazník máte možnost využít unikátního programu Toyota Business. Nezáleží, zda je vaše firma malá, či velká, nebo jaké máte obchodní zaměření. Naši prodejci vám vždy poskytnou individuální a spolehlivý zákaznický servis. Zároveň můžete využít atraktivních slev již při odběru jednoho kusu na firmu (IČO). Zaručujeme nákup přes autorizovaného partnera, vybrat si můžete v našem lokátoru nebo nás kontaktujte a my vám vhodného prodejce rádi doporučíme.

Firmám při nákupu vozů Toyota garantujeme:

ico-1.svg

Individuální přístup specializovaného obchodníka pro firemní zákazníky na prodejních místech u autorizovaných partnerů ToyotaSlevy a ceny vozů šité na míru velikosti a potřebám firemSlevy na servisní práce i náhradní díly

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/ico41_tcm-1016-2358184.svg

Uvažujete o nákupu firemních vozů Toyota? Kontaktujte nás na fleet@toyota.cz.
Specializovaný obchodník zaměřený na firemní klienty se vám bude rád věnovat.

Využijte výhodných slev

Slevy na vozy jsou stanoveny podle následujících kritérií:

  • Jednorázový odběr nebo odběr většího počtu vozů v průběhu 12 měsíců
  • Postupný přechod vozového parku, zde jsou podmínky stanoveny podle budoucí velikosti vozového parku, který bude pokrytý vozy značky Toyota

Řešení pro každého

Výhody pořízení firemních vozů Toyota

Toyota Proace

Soukromé společnosti a korporace

U soukromých společností se sleva odvíjí od velikosti vozového parku. Podívejte se na naši akční nabídku pro firemní zákazníky a neváhejte nás kontaktovat ohledně nezávazné nabídky.

Toyota

Instituce, státní a obecní správa, organizace ve vlastnictví státu, krajů, obcí

Pro všechny společnosti a organizace ve státní správě máme speciální podmínky.

Toyota

Sportovní organizace

Jako sportovní organizace pod hlavičkou státu můžete čerpat slevy dle státní správy. Pro konkrétní specifické potřeby jsme připravili speciální nabídku vícemístného užitkového vozu Toyota Proace pod hlavičkou ProSport.
Více informací najdete na naší stránce Proace ProSport nebo přímo na stránce Českého olympijského týmu.

Toyota

Celkové náklady na vlastnictví (TCO)

Náklady na vozidlo nekončí jeho pořízením, naopak jsou pouze jednou z částí vstupující do celkových nákladů na provoz vozidla. Z toho důvodu je důležité zamyslet se i nad ostatními položkami, do kterých je nutno investovat po celou dobu jeho provozu. Jedná se především o pohonné hmoty, servis, pojištění a s náklady na pořízení souvysející zůstatkovou hodnotu vozidla. Rádi vám s celým procesem pomůžeme.

 

KONTAKT
Máte speciální požadavek? Chcete získat individuální nabídku? Kontaktujte nás!

Toyota spolupracuje s českými firmami

Každý rok v Toyotě rozšiřujeme spolupráci s dalšími českými i mezinárodními firmami. Jejich vozové parky se tak plní auty s nejmodernějšími hybridními technologiemi, čímž se společně snažíme přispívat ke zlepšení ovzduší našich měst.