Technologie

Moderní řešení Toyoty

Nejnovější technologie a inovace používané v modelech Toyota zajišťují, že jsou tyto vozy spolehlivé za všech provozních podmínek. Prozkoumejte ty nejdůležitější inovace Toyota!

Hybridy

Toyota je světovým průkopníkem a lídrem v oblasti hybridní technologie. Od premiéry Toyoty Prius v roce 1997 se na celém světě prodalo již více než 12 milionů hybridních vozidel. Modely s tímto pohonem už několik let získávají první místa v nezávislých žebříčcích spolehlivosti. Také zůstatková hodnota hybridních vozů je na vysoké úrovni, což má zásadní význam pro podniky používající hybridy jako firemní vozidla.

Toyota Safety Sense

Od roku 2015 Toyota do svých modelů postupně zavádí technologicky pokročilý systém aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense založený na inovativní elektronice, který značně minimalizuje riziko kolize. Tento systém je již ve většině modelů k dispozici ve standardní výbavě, případně jej nabízíme za velmi nízký příplatek.

Systémy bezpečnosti, které jsou součástí revoluční technologie
Toyota Safety Sense:

Mirai

Po hybridní technologii, kterou zahájila Toyota Prius v roce 1997, přišel čas na další revoluci Toyoty v oblasti pohonů budoucnosti - první sériové vyráběný automobil na vodík. Toyota Mirai je výsledkem 20 let trvající intenzivní práce na alternativních zdrojích energie.

Nabízí dojezd přes 500 kilometrů, možnost natankování plné nádrže za 3 minuty a nulové emise. Již brzy má Toyota Mirai šanci stát se standardem na silnicích po celém světě.