Modelová řada

užitkových vozidel

Možná máte před sebou náročný pracovní den, ale vždy se můžete spolehnout na svou Toyotu, se kterou všechny úkoly zaručeně zvládnete. Pokud jde o pracovní nároky, snad neexistuje lepší volba - k dispozici jsou výkonné naftové motory, nejrůznější typy karoserií i různé varianty užitečného zatížení.

Na podporu vašeho podnikání
/

Hilux: ještě robustnější než doposud

Toyota Hilux staví na své proslulé odolnosti i spolehlivosti - a po modernizaci je ještě robustnější než dříve. Nová Toyota Hilux, nabízená hned ve třech karosářských variantách – Single Cab, Extra Cab a Double Cab – je koncipována tak, aby se vypořádala s náročnými terény i nejméně příznivými pracovními podmínkami – nový Hilux zkrátka nic nevyvede z míry.

Světlá výška
Světlá výška 225 mm
Užitečné zatížení
Uveze až 1 t nákladu
Tažná síla
Tažná kapacita až 3,5 t
Pohodlný interiér
Pohodlný interiér
Příběh Toyoty Hilux

Proč se stal legendou

Hilux je tradičně dobrou volbou, hledáte-li výkonný stroj, který se nezalekne žádné práce, což ostatně dokazují i jeho schopnosti poprat se s jakýmkoli terénem – včetně severního a jižního pólu nebo Rallye Dakar.

Svoji neotřesitelnou pověst si buduje již více než 50 let a po osm generací nepřetržitého vývoje a testování v těch nejdrsnějších podmínkách...

Přečtěte si celý příběh >

Příběh Toyoty Hilux
Podívejte se na stránku modelu Hilux
/

PROACE - Partner pro jakoukoli práci

PROACE nabízí spolehlivá řešení pro jakoukoli práci. Toyota PROACE je koncipována jako univerzální užitkový vůz, o čemž vypovídá obrovské množství různých kombinací typu karoserie, délky či různého uspořádání zadních i bočních dveří.

PROACE - délka
3 různé délky – City, L1 a L2
PROACE - užitečné zatížení
Užitečné zatížení až 1 400 kg
PROACE - Arena
Objem nákladového prostoru až 6,6 m³
Podívejte se na stránku modelu Proace
/

PROACE VERSO - Rozjede vaše podnikání

PROACE VERSO navazuje na naši tradici všestranných vozidel a nabízí cestování se spoustou místa a praktických řešení i pro ty nejzapálenější vyznavače aktivního životního stylu. Život vám usnadní moderní prvky výbavy, jako např. head-up displej nebo zadní parkovací kamera. Díky vyspělým pohonným jednotkám a pokrokovým technologiím budete vždy cestovat v maximálním bezpečí a komfortu.

Toyota Skyview®
Panoramatická střecha
Pohodlný a velmi kvalitní interiér
Pohodlný a velmi kvalitní interiér
Konferenční stolky pro zadní cestující
Konferenční stolky pro zadní cestující
Sklopný stoleček
Sklopný stoleček
Podívejte se na stránku modelu Proace Verso