Vyzkoušet si Toyotu

Zvolte datum a model a projeďte se!

Jaký typ motoru byste si chtěli vyzkoušet?

hybrid
benzín
diesel
I have no preference
Prázdné pole
Prázdné pole
Prázdné pole
Prázdné pole
Prázdné pole
Prázdné pole
Prázdné pole
Prázdné pole
Prázdné pole
Prázdné pole

Kdy chcete předváděcí jízdu s vozidlem absolvovat?

Prázdné pole

Upozornění na ochranu soukromí:

Toyota Central Europe – Czech s.r.o., se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 15000 a Toyota Motor Europe NV/SA (dále jen „TME“), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brusel, Belgie, budou shromažďovat vaše osobní údaje (jméno, příjmení a e-mail) za účelem vyřizování vašich žádostí o [předváděcí jízdu, cenovou nabídku, prospekt, schůzku nebo jakékoli další informace o produktech, službách či aplikacích Toyota/Lexus]


- Vaše osobní údaje budeme využívat výhradně k vyřizování vašich požadavků a návazných kroků;

- Vaše osobní údaje nebudeme sdílet s žádnou další společností, s výjimkou případů, kdy vaše požadavky může vyřídit vámi vybraný Autorizovaný prodejce/servis (klepnutím sem zobrazíte seznam našich Autorizovaných prodejců/servisů); a

- Abychom mohli v návaznosti na vaše požadavky i nadále hladce komunikovat, vaše Osobní údaje budou uchovávány po dobu 1 roku poté, co jste nám tyto údaje poskytli, a následně budou tyto údaje smazány.


Kromě výše uvedených pravidel je třeba si přečíst i Obecné zásady ochrany osobních údajů Toyota, kde naleznete obecný popis forem zpracování vašich Osobních údajů, a které jste si museli přečíst a přijmout. Přejděte prosím na následující odkaz.

Prázdné pole
Prázdné pole
Potvrdit

Vámi odeslané informace nebudou využity ani předávány k žádnému jinému účelu než k vyřízení vašeho požadavku. Další informace najdete v našich Zásadách ochrany soukromí.

Change
Vámi vybraný model a typ motoru
Change
Vámi vybraný prodejce

Děkujeme!

Váš požadavek se právě zpracovává a brzy se vám ozveme..