1. Majitele
  2. MyT online sluzby
  3. Online služby MyT a multimédia
  4. Právní upozornění aplikace MyT
Chci...

OMEZENÍ ODPOVĚDNOSTI

1. Vezměte prosím na vědomí, že funkce dálkového ovládání jsou zde uvedeny pouze pro ilustrační účely. Informace o dostupných funkcích ve vaší zemi získáte u svého prodejce Toyota.

2. Některé funkce jsou závislé na modelu. Informace o tom, které funkce jsou u vašeho modelu k dispozici, získáte u svého prodejce Toyota nebo na info@toyota.cz.

3. Vezměte prosím na vědomí, že funkce dálkového ovládání klimatizace nemusí být ve vaší oblasti dostupné na základě místní legislativy. Informace o dostupných funkcích ve vaší zemi získáte u svého prodejce Toyota.

4. Při používání služby [Dálkové ovládání klimatizace] se ujistěte, že:

  • Vozidlo je zcela zastaveno a vy máte pod kontrolou bezpečnost okolí vozidla. Ujistěte se, že ve vozidle nejsou žádní lidé ani zvířata.
  • Nepoužívejte systém, pokud je otevřená kapota nebo když je vozidlo zaparkované uvnitř bez větrání.
  • Tuto službu používejte pouze v případě potřeby. Prosíme, buďte ohleduplní k životnímu prostředí a minimalizujte nadměrný hluk nebo znečištění ovzduší.

Vždy prosím respektujte místní a národní zákony, které by mohly omezit používání těchto služeb ve vaší oblasti (například: v některých regionech může být tato služba vyhrazena pouze pro elektrická vozidla nebo pro soukromé silnice).