ŘEŠENÍ MOBILITY
Produkty pro mobilitu
Přes 85 let inovací nás dovedlo až k našemu největšímu poslání v dosavadní historii: poskytovat všem lidem světa svobodu pohybu. Proto se Toyota stala oficiálním celosvětovým partnerem Mezinárodního olympijského výboru a Mezinárodního paralympijského výboru pro otázky mobility. Podívejte se na produkty, které se objeví nejen v Tokiu 2020.
Další informace

Projekty Mobility
Pohyb po celém světě
Toyota je přesvědčena, že máme-li svobodu pohybu, nic není nemožné. Proto jsme spustili naše Projekty mobility. Podívejte se, co to znamená pro Lily Riceovou, závodnici na motokrosovém kolečkovém křesle (WCMX). 
Další informace

Příběhy 'Nemožného'
Globální propojení
Tito atleti nám připomínají, že když je dostatek houževnatosti a zapálení pro věc, nic není nemožné. Seznamte se podrobněji s jejich jedinečnými příběhy.
Další informace

Blízko k vám
Odkudkoliv až na Olympijské hry
Máte-li svobodu pohybu, nic není nemožné. Proto podporujeme sportovce z celého světa, kteří si plně uvědomují možnosti mobility, jejichž jsou sami důkazem.
Další informace

Globální tým Toyota
Poznejte všechny sportovce globálního týmu Toyota.
S hrdostí prohlašujeme, že jsme prvním oficiálním celosvětovým partnerem Mezinárodního olympijského výboru a Mezinárodního paralympijského výboru pro mobilitu a současně zakládajícím členem Olympijského kanálu. Podívejte se na náš seriál Možné, nebo nemožné? a zjistěte, jaké jsou hranice možného ve vašich oblíbených sportech.
Ihned zobrazit