Toyota park pro vozíčkáře

Otevřením celosvětově prvního streetparku pro vozíčkáře potvrzuje Toyota své odhodlání podporovat stále lepší mobilitu pro všechny.
PŘEDSTAVUJEME
Lily Riceová
Lily Riceová je první ženou ve Velké Británii, která zvládne backflip na vozíku. A podařilo se jí to již ve 13 letech. Ví, že nic není nemožné, máme-li svobodu pohybu. Její úspěchy jsou tak inspirací dalším dívkám, které mají chuť se do WCMX zapojit. Lily si přeje, aby její sport byl jednou zařazen do programu paralympijských her, kterých by se také ráda zúčastnila.
Toyota park pro vozíčkáře
Další sportovkyně najíždí na rampu a hluboké vibrace jejích koleček se šíří dál po dřevěné konstrukci. Zvuk divákům oznamuje, že v parku je další jezdkyně. Ale není na kole, skateboardu ani kolečkových bruslích. Najíždí do bezbariérového hybridního skate parku a je na kolečkovém křesle.
Pro Toyotu je toto první projekt svého druhu, zhmotňující její vizi 'Stále lepší mobility pro všechny'. Toyota má vizi nabízet integrovaná řešení mobility pro každého, včetně osob s fyzickým handicapem, abychom podpořili možnosti společenské inkluze.
Mauro Caruccio
Generální ředitel společnosti Toyota Motor Italia
/

Hybridní park bez bariér
Park zaměřený na svobodu a zábavu spojenou s mobilitou na kolečkách byl postaven pro sporty jako BMX, skateboarding a jeden z nejmladších akčních sportů na planetě – WCMX (motokros na kolečkovém křesle).


Budujeme lepší společnost
Toyota se zasazuje o svobodu pohybu, ať již napříč zemí, městem nebo kolečkovým parkem, protože máme-li svobodu pohybu, nic není nemožné.

Mobilita pro všechny
Toyota streetpark pro vozíčkáře umožňuje lidem pohybovat se způsobem, který je často vyhrazen pouze lidem bez hendikepu. Vizí Toyoty v otázkách rovného přístupu je zprostředkovat mobilitu, radost a nadšení skutečně každému.


Start Your Impossible
Toyota pomáhá závodníkům jako je Lily Riceová z Velké Británie proměňovat sny ve skutečnost tím, že jim poskytuje zdroje a zviditelnění na podporu jejich kampaně: učinit z WCMX oficiální paralympijský sport.

/