Toyota Avensis

Čistá elegance

Avensis. Překvapuje inovacemi a pohodlím.

Avensis. Překvapuje inovacemi a pohodlím.

Inovativní technologie a nejvyšší úroveň bezpečnost díky systémům sady Toyota Safety Sense, výkonné a zároveň šetrné motory a pohodlný interiér. Podívejte se, čím vás ještě může překvapit Toyota Avensis. Objevte její možnosti a vydejte se na cestu.

Hlavní prvky

Toyota Avensis - Elegance a styl

Elegance a styl

Toyota Avensis překvapuje výrazným, dynamickým designem a pečlivě propracovanými detaily. Jízda s Toyotou Avensis je skutečným zážitkem pro všechny smysly.

Toyota Avensis - Bezpečnost

Bezpečnost

Vaše bezpečí je pro nás nejdůležitější, a proto jsou součástí Toyoty Avensis také vyspělé systémy aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense.

Toyota Avensis - Inovace

Inovace

Nejlepší ve své třídě, inovativní technologická řešení jsou dostupná ve standardním vybavení Toyoty Avensis.

Nástupci modelu Avensis

V nabídce od Toyoty najdete mnoho vozidel zaměřených na styl a prestiž.

Toyota Corolla Sedan

Corolla Sedan

Hledáte-li stylový a úsporný vůz, zahrňte do svých úvah Toyotu Corolla Sedan. Bezkonkurenční jízdní schopnosti díky hybridnímu pohonu, mimořádné pohodlí a snadná jízda z titulu nejmodernějších technologií a bohaté výbavy posouvají renomé tohoto vozu na ještě vyšší úroveň.

Toyota Corolla TS Kombi

Corolla TS Kombi

Prostornost, funkčnost a dynamika – to jsou výrazy, které dokonale vystihují podstatu nové Toyoty Corolla Touring Sports. Dvě různá hybridní ústrojí na výběr, prostorný zavazadelník, bohatá výbava a bezpečnost na nejvyšší úrovni pro bezkonkurenční potěšení z jízdy.

Toyota RAV4

RAV4

Seznamte se s novou Toyotou RAV4 – stylovým, funkčním a moderním SUV, které opět nastoluje měřítka ve svém segmentu. Objevte širokou škálu technologií, podmanivý design a prostornost, stejně tak jako nové provedení hybridního pohonu, které umně kombinuje jízdní dynamiku s nízkou spotřebou paliva.

Toyota Camry

Camry

Podívejte se na reprezentativní model Camry, který uspokojí touhy i těch nejnáročnějších řidičů. Spojení elegance sedanu s agilitou nadčasové siluety kupé, rafinovaného interiéru nebo rozhodného charakteru nového hybridního pohonu si získá sympatie každého zájemce.

Galerie

Nákupní nástroje