Aygo X Executive - Crossover

 • Bezdrátové Apple CarPlay a Android Auto
 • Multimediální systém Toyota Smart Connect
 • Modré ambientní osvětlení středové konzole
 • Automatická klimatizace
Porovnat
Toyota Aygo X - Executive - Crossover
 • Červená Chilli s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Béžová Ginger s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Zelená Cardamon s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Modrá Juniper s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
od
427 000 Kč

Ukázat více typů Aygo X

Jízda na vysoké noze

Velké věci přicházejí v kompaktní podobě. Aygo X je suverénním kompaktním vozem s výraznou osobností. Popírá zavedené normy, nabízí jistotu zvýšeného crossoveru, avšak při zachování typických vlastností městského vozu.

Toyota Aygo X – Zajímavosti

 • Nejatraktivnější crossover ve městě

  Smělý a nezaměnitelný design Toyoty Aygo X si získá pozornost celého města. Rafinovaná, výrazná a nesporně trendy karoserie ve dvoubarevném laku vzbuzuje pozornost svojí originalitou a současně poukazuje na hravý charakter. Markantní 18" litá kola a velkorysé podběhy kol propůjčují Aygu X charakteristický široký postoj, z nějž přímo čiší sebejistota. Atraktivní LED světlomety vám spolehlivě posvítí na cestu.

 • Jízda s nebem nad hlavou. Dejte prostor svým nápadům.

  Volné nebe nad hlavou je synonymem naprosté svobody. Toyota Aygo X Air s látkovou střechou umožňuje propojit všechny vaše smysly s okolním světem. Nechte dopadat hřejivé sluneční paprsky na svoji tvář, zakuste vítr ve vlasech a užijte si výhled na rušný městský život se všemi jeho zvuky. Pusťte světlo dovnitř a užijte si stylové cestování ulicemi města.

 • Na jedné vlně s vámi i vaším městem

  Aygo X není jen městským vozem – je prodlouženou rukou vašeho non-stop životního stylu. Toyota Smart Connect hladce synchronizuje váš telefon s vozidlem a přidá i bezdrátové nabíjení pro dostatek energie na cestách. Na velké dotykové obrazovce s HD rozlišením a 9" úhlopříčkou se zobrazuje vše potřebné – vyhněte se všem kolonám s cloudovou navigací a dopravními informacemi v reálném čase.

Jaké koření máte nejraději?

Koření je zhmotněním dobrodružného ducha. Každá z nabízených variant disponuje jedinečnými kvalitami s potenciálem rozproudit krev v těle – od řízných pálivých papriček až po rafinované tóny komplexního zázvoru.

/
Červená Chili – smělá a výrazná

Troufalé chilli koření volíme v situacích, kdy pociťujeme odvahu. Aygo X v nesmlouvaném červeném laku Chili, inspirovaném nečekaně sytým odstínem nejpálivějšího koření, má odvahu jít proti proudu, probouzí ve vás chuť k životu a nabádá k radosti za volantem na otevřených cestách.

/
Zelená Cardamon – rafinovaná a elegantní

Jedinečné aroma kardamomu, jednoho z nejdistingovanějších koření v kuchyni, nikdy nezklame v tom, jaký požitek dokáže našim smyslům připravit. Právě tyto kvality odráží Aygo X v zeleném odstínu Cardamon, vyvolávajícím pocity sofistikovanosti a originality. Objevte novou radost ze života s Toyotou Aygo X v odstínu zelená Cardamon.

/
Béžová Ginger – vřelá a výrazná

Jemný a delikátní, ale přesto nezaměnitelný tón zázvoru. Jedinečný zázvor, typický svojí komplexností, má jedinečnou schopnost zahřát ducha a probudit smysly. Aygo v luxusním béžovém provedení Ginger probouzí pocity odhodlání a dodává sebejistotu k cestování vlastním stylem.

/
Modrá Juniper – trendy a kreativní

Výrazná, čistá a překypující energií: odstín jalovce odráží soustředění ostré jako břitva. Aygo X v trendy modrém odstínu Juniper razí volnomyšlenkářskou cestu a povzbuzuje kreativitu i optimistického ducha.

Videa

Rozhlédněte se kolem

Seznamte se s klíčovými vlastnostmi Toyoty AYGO X. Otáčejte vozidlem a prohlédněte si jej ze všech stran.

 • Nejatraktivnější crossover ve městě

  Aygo X si svým smělým a nezaměnitelným designem získává pozornost celého okolí. Dvoubarevné lakování karoserie zdůrazňuje design a poukazuje na originální i hravý charakter. Atraktivní LED světlomety spolehlivě ukazují cestu, zatímco design koncových svítilen zachovává tradiční světelnou signaturu modelu Aygo. Impozantní 18" litá kola pod velkorysými blatníky propůjčují Aygu X širší postoj pro suverénní a sebejistý vzhled za každé situace.

 • Mrštný a agilní

  Inovace umožňující vzít město útokem. Agilní a skvěle ovladatelná Toyota Aygo X je tím pravým vozem k pohybu v moderním městě i za jeho hranicemi. Zvýšená poloha sedadel evokuje podobný pocit sebejistoty jako za volantem SUV. Aygo X měří na délku pouhých 3,7 metru a chlubí se poloměrem otáčení na vrcholu třídy: tak vypadá kompaktní a živý vůz pro snadné parkování i na těch nejrušnějších ulicích v centru. Agilní automatická převodovka nenuceně reaguje na váš způsob jízdy ve městě, kterou vám zpříjemňuje a zjednodušuje svým hladkým řazením.

 • Objem, který překvapí

  Kompaktní zvenčí, ale prostorné uvnitř: Aygo X je plné překvapení. Zavazadelník o objemu až 231 litrů pro váš pestrý životní styl se řadí k nejlepším v této třídě. Těšit se můžete na promyšlenou konstrukci pro snadné nakládání s možností složit na jediném místě středně velký kufr i příruční zavazadlo. Vaše Aygo X má dost místa pro všední dny ve městě i další nástrahy života.

 • Jistota v každé zatáčce

  Plné soustředění a bezpečná jízda ve městě. Aygo X je vybaveno celou řadou pokročilých bezpečnostních prvků pro sebejisté cestování za všech podmínek. T-Mate kombinuje systémy Toyota Safety Sense* s dalšími aktivními technologiemi na podporu řízení a parkování s cílem zajistit maximální míru kontroly. Na dálnici, ve městě, při parkování – s Toyotou Aygo X jste vždy v bezpečných rukách.

  * Standardně pro všechny stupně výbavy.

Detailní seznámení s Toyotou Aygo X

Seznamte se s Toyotou Aygo X v naší aplikaci rozšířené reality. Stáhněte si aplikaci a podívejte se pomocí rozšířené reality, jak tento vůz vypadá z libovolného úhlu na parkovacím stání před vaším domem, ve vaší garáži, či dokonce v obývacím pokoji. Aplikaci si můžete stáhnout z obchodu App Store nebo Google Play prostřednictvím odkazů níže.

Stáhnout přes App Store

Stáhnout přes Google Play

/