Od
279 900 Kč
Spotřeba
5 l/100 km
Emise
113 g/km
Výkon
72 k

Ještě vyšší zábava za volantem

Méně plánování a více života s Toyotou AYGO. Výrazné, smělé a nepřehlédnutelné – AYGO je vaší cestou, jak vystoupit z davu.

  • Detaily, které září

    Výrazné, smělé a nepřehlédnutelné. AYGO září svými LED světly pro denní svícení. Charakteristická LED světla na zádi rozhodně neuniknou ničí pozornosti při cestování v noci.

  • Vždy ve spojení

    Chytrá, bezpečná a intuitivní integrace chytrých telefonů v Toyotě AYGO je tím nejlepším pomocníkem pro potřeby života. Na 7" dotykové obrazovce Toyoty AYGO se zrcadlí vaše oblíbené aplikace chytrého telefonu. Konektivita v Toyotě AYGO je naprosto intuitivní.

  • Objevujte nové trasy

    Život je mnohem zábavnější, když vyrazíte jen tak podle momentální nálady. Kompaktní, přívětivé, tiché a zároveň hbité. AYGO hladce proplouvá úzkými uličkami, městskými třídami plnými lidí i přeplněnými parkovišti. Nechte se řídit pouze vlastními instinkty.

Technologie Apple Car Play™ a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play™ a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 7'' displeji multimediálního systému x-touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

Rozhraní Android Auto™

Rozhraní Android Auto™

Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty AYGO.

Vždy online

Vždy online

Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

Neztraťte svůj směr

Neztraťte svůj směr

Zobrazujte si Apple Maps nebo jiné mapové aplikace přímo na dotykovém displeji Toyoty AYGO společně s dopravními informacemi v reálném čase.

AYGO – oddejte se plně svým emocím

Toyota AYGO
unmute