Prodejní a servisní místa
ONLINE SHOWROOM
Ceníky
gr-sport-logo

Toyota C-HR GR Sport - 5dveřové SUV

gr-sport-logo
gr-sport-logo
 • Automatická klimatizace dvouzónová
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče
 • Vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou
 • Vyhřívaný volant
Porovnat
Toyota Toyota C-HR - GR Sport - 5dveřové SUV
  • Bílá perleťová se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Modrá vodní se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Stříbrná kovová se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Šedá popelavá se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Červená karmínová se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Oranžová lávová se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Modrošedá se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Šedá Dynamic se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Bílá čistá se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
Od
879 900 Kč
Spotřeba
4.9 l/100 km
Emise
111 g/km
Výkon
98 k

Ukázat více typů Toyota C-HR

Logo GR

Toyota C-HR GR Sport

Odvažte se chtít víc. Výjimečný sportovní styl verze GR Sport je zosobněním skutečného závodního ducha. Dokonale sladěné akcenty a bohatá výbava změní každou jízdu v neopakovatelný zážitek.

C-HR

Sportovní charakter

Všechny prvky, 19palcovými koly počínaje, přes černé lakování střechy a speciálním označením verze GR Sport konče, spolu ladí a vytvářejí jednolitou koncepci vozu, který má svůj neopakovatelný charakter.

C-HR

Mimořádné pohodlí

V interiéru Toyoty C-HR GR Sport je luxus na dosah ruky. Sportovní kožená sedadla černá Alcantara zajistí pohodlí během dynamické jízdy. Vyspělé bezpečnostní systémy vás obklopí aktivní ochranou ze všech stran. S doplňkovým balíčkem prémiového audiosystému JBL dostane vaše oblíbená hudba nový zvuk.

C-HR

Síla hybridu

Toyota C-HR GR Sport nabízí dva hybridní pohony. Vyberte si mezi jednotkou 1.8 Hybrid 122 koní vybavenou skvělou e-CVT převodovkou a moderním motorem 2.0 Hybrid Dynamic Force o výkonu 184 koní, který je zárukou dokonalého spojení sportovních výsledků a úspornosti.

Odlište se od ostatních

Z ostře řezaných tvarů Toyoty C-HR přímo čiší dynamika a její imponující výkon i nekompromisní schopnosti jsou jednoznačným zhmotněním SUV. Pusťte se do životních dobrodružství s novou Toyotou C-HR.

 • Probuďte město

  Od přepracované přední partie až po nový design zadních světel: Toyota C-HR je stejnou měrou elegantní jako svébytná a kultivovaná. Toto je moderní kupé, u nějž všednost nemá místo. Objevte každou křivku tohoto vozidla a prozkoumejte každičký detail jeho ostře řezaného exteriéru. Nebudete zklamáni.

 • Vychutnejte krásu okamžiku

  Máte smysl pro design a hudební sluch k tomu, a proto jsme novou Toyotu C-HR navrhli tak, aby potěšila všechny vaše smysly. Přináší radost v každém ohledu – se sedadly, která spolehlivě obejmou vaše tělo, nápadnými dekory ve tvaru diamantu nebo s audiosystémem JBL, který dodá šťávu každé vaší cestě.

 • Ovládněte vozovku

  Vítejte v nové éře hybridního pohonu. Toto je hybrid popírající zažité tradice s dostatkem okamžitého výkonu, agilním zrychlováním a mimořádnou hospodárností. Suverénní Toyota C-HR ovládne každou cestu – a navíc s patřičným stylem.

Cesta za vaším novým dobrodružstvím

Nový hybridní motor 2.0 litru Dynamic Force s maximálním výkonem 184 koní posouvá radost za volantem do nových výšin. K dispozici je i vylepšený hybridní systém 1.8 litru, a tak si můžete zvolit mezi dvěma verzemi hybridního pohonu.

Toyota C-HR Hybrid

Působivé jízdní schopnosti

Toyota C-HR je odpovědí na potřeby městské mobility. Nízký a široce rozkročený postoj je zárukou stability v zatáčkách, díky bezprostřední akceleraci je předjíždění otázkou okamžiku a zdokonalené hybridní ústrojí je tou pravou odpovědí na nízkoemisní limity.

Toyota C-HR Hybrid

Vy se soustředíte na denní život, my se staráme o bezpečnost

Vědomí toho, že Toyota C-HR disponuje jedněmi z nejvyspělejších bezpečnostních technologií dneška, je nesmírně uklidňující. Takže zatímco vy se plně soustředíte na denní život, Toyota C‑HR bdí nad vaší bezpečností.

Technologie Apple Car Play* a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play* a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 8'' displeji multimediálního systému Toyota Touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

Rozhraní Android Auto™

Rozhraní Android Auto™

Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty C-HR.

Vždy online

Vždy online

Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

Neztraťte svůj směr

Neztraťte svůj směr

Zobrazujte si mapy přímo na dotykovém displeji Toyoty C-HR společně s dopravními informacemi v reálném čase.

Služby Toyota Connected/MyT

Služby Toyota Connected/MyT

Pomocí aplikace MyT pro chytré telefony můžete se svým vozidlem Toyota C-HR komunikovat odkudkoli.

Vzepřete se normám

Nová Toyota C-HR vás oslní nezaměnitelnou siluetou a plastickým, ostře řezaným exteriérem. Široce rozkročený postoj a progresivní stylistické ztvárnění propůjčuje tomuto vozu dynamický výraz, zatímco luxusní zpracování interiéru vás nenechá chladným a Toyotě C-HR dodává nevšední náboj.

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.