Prodejní a servisní místa
ONLINE SHOWROOM
Ceníky

Toyota C-HR Executive - 5dveřové SUV

 • Smart Entry & Start systém
 • Přední mlhová světla (LED)
 • Projektorové LED přední světlomety
Porovnat
Toyota Toyota C-HR - Executive - 5dveřové SUV
 • Šedá popelavá Pokračovat s tímto motorem
 • Černá noční obloha Pokračovat s tímto motorem
 • Bronzovozelená Pokračovat s tímto motorem
 • Fialová ametystová Pokračovat s tímto motorem
 • Bílá perleťová Pokračovat s tímto motorem
 • Stříbrná třpytivá Pokračovat s tímto motorem
Od
899 900 Kč
Výkon
98 koní
Rychlost
170 km/h

Ukázat více typů Toyota C-HR

Logo GR

Toyota C-HR GR SPORT

Odvažte se chtít víc. Výjimečný sportovní styl verze GR SPORT je zosobněním skutečného závodního ducha. Dokonale sladěné akcenty a bohatá výbava změní každou jízdu v neopakovatelný zážitek.

C-HR

Sportovní charakter

Všechny prvky, 19palcovými koly počínaje, přes černé lakování střechy a speciálním označením verze GR SPORT konče, spolu ladí a vytvářejí jednolitou koncepci vozu, který má svůj neopakovatelný charakter.

C-HR

Mimořádné pohodlí

V interiéru Toyoty C-HR GR SPORT je luxus na dosah ruky. Sportovní kožená sedadla černá Alcantara zajistí pohodlí během dynamické jízdy. Vyspělé bezpečnostní systémy vás obklopí aktivní ochranou ze všech stran. S doplňkovým balíčkem prémiového audiosystému JBL dostane vaše oblíbená hudba nový zvuk.

C-HR

Síla hybridu

Toyota C-HR GR SPORT nabízí dva hybridní pohony. Vyberte si mezi jednotkou 1.8 Hybrid 122 koní vybavenou skvělou e-CVT převodovkou a moderním motorem 2.0 Hybrid Dynamic Force o výkonu 184 koní, který je zárukou dokonalého spojení sportovních výsledků a úspornosti.

Cesta je jen vaše

Toyota C-HR zaujme svojí nezaměnitelnou siluetou a plastickým, ostře řezaným exteriérem. Široce rozkročený postoj a progresivní stylistické ztvárnění propůjčuje tomuto vozu dynamický výraz, zatímco luxusní zpracování nenechá nikoho chladným a dodává Toyotě C-HR nevšední náboj.

 • Probuďte město

  Od přepracované přední partie až po nový design zadních světel: Toyota C-HR je stejnou měrou elegantní jako svébytná a kultivovaná. Toto je moderní kupé, u nějž všednost nemá místo. Objevte každou křivku tohoto vozidla a prozkoumejte každičký detail jeho ostře řezaného exteriéru. Nebudete zklamáni.

 • Život je tam, kde jste ve spojení

  Intuitivní technologie mohou vylepšit každou vaši cestu. Seznamte se s Toyotou Smart Connect. Průkopnický paket Premium Connectivity zahrnuje bezproblémovou navigaci na bázi cloudu, agenta pro rozpoznávání hlasu, dopravní informace v reálném čase a informace o událostech na trase. Díky inteligentnímu multimediálnímu systému dorazíte včas a pohodlně.

 • Ovládněte vozovku

  Vítejte v nové éře hybridního pohonu. Toto je hybrid popírající zažité tradice s dostatkem okamžitého výkonu, agilním zrychlováním a mimořádnou hospodárností. Suverénní Toyota C-HR je městské SUV, které si podrobí každou cestu – a navíc s patřičným stylem.

Odlište se od ostatních

Toyota C-HR je zhmotněním stylu i solidnosti. Pozornost si získá svým elegantním a dynamickým exteriérem, uchvátí vaše smysly jedinečným luxusním interiérem a práci odvede díky novému pohonu 2,0 litru Dynamic Force Hybrid. Toto je dokonalé městské SUV, skrz naskrz.

Působivé jízdní schopnosti

Působivé jízdní schopnosti

Toyota C-HR je zhmotněním městské mobility. Nízký a široce rozkročený postoj je zárukou stability v zatáčkách, předjíždění je díky bezprostřední akceleraci otázkou okamžiku a zdokonalený hybridní pohon je tou pravou odpovědí na nízkoemisní zóny.

Nakonfigurujte si svoji Toyotu C-HR
Potěšte své smysly

Potěšte své smysly

Měkké obklady kabiny jsou v kontrastu s leskle černými detaily když na město padne tma, změní se nálada a vás zalije měkce modrá záře ambientního osvětlení. Pohodlí ještě nikdy nevypadalo tak krásně.

Vy se soustředíte na denní život, zatímco my se staráme o vaši bezpečnost

Vy se soustředíte na denní život, zatímco my se staráme o vaši bezpečnost

Vědomí toho, že Toyota C-HR disponuje jedněmi z nejvyspělejších bezpečnostních technologií dneška, je nesmírně uklidňující. Příkladem je nový předkolizní bezpečnostní systém s rozpoznáváním cyklistů a chodců na ochranu vás samotných i všech okolo, a to i po setmění.
Takže zatímco vy si užíváte života, Toyota C-HR se stará o vaši bezpečnost.

Podívejte se na bezpečnostní prvky

Technologie Apple Car Play* a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play* a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 8'' displeji multimediálního systému Toyota Touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

Rozhraní Android Auto™

Rozhraní Android Auto™

Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty C-HR.

Vždy online

Vždy online

Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

Neztraťte svůj směr

Neztraťte svůj směr

Zobrazujte si mapy přímo na dotykovém displeji Toyoty C-HR společně s dopravními informacemi v reálném čase.

Služby Toyota Connected/MyT

Služby Toyota Connected/MyT

Pomocí aplikace MyT pro chytré telefony můžete se svým vozidlem Toyota C-HR komunikovat odkudkoli.

Vzepřete se normám

Vystupte z davu ve světě plném všednosti, dejte vale konvencím a vložte důvěru v něco mimořádného. Z ostře řezaných tvarů Toyoty C-HR přímo čiší dynamika a její imponující výkon i nekompromisní schopnosti jsou jednoznačným zhmotněním SUV.
Pusťte se do životních dobrodružství s novou Toyotou C-HR.

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.