Corolla Hatchback

Hybrid a emoce
Pásy - Corolla

Dvě varianty hybridního pohonu

Toyota v modelu Corolla poprvé zavádí strategii nabídky dvou hybridních pohonů – úsporného, do města ideálního motoru 1.8 Hybrid 122 k e-CVT a zcela nového, dynamického 2.0 Hybrid Dynamic Force 184 k e-CVT. Obě jednotky slibují skvělé výkony, dynamickou jízdu a značnou úsporu spotřeby pohonných hmot.

[%stripes-alt%]

Objevte nejpopulárnější auto na světě

Pusťte se do dobrodružství s automobilovou ikonou, která vám odhalí svoji hybridní tvář. Poznejte detaily, díky nimž vám jízda tímto výjimečným vozem přinese pocity nadšení z řízení.

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripes-357x134_tcm-1016-1584936.png
Toyota Corolla Hatchback - Zamilujte si jízdu hybridem
//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripe-red-33x31_tcm-1016-1589468.png

Zamilujte si jízdu hybridem

Řízení všech hybridních aut Toyoty je prostě radost. Hybridní pohon 1.8 Hybrid 122 k e-CVT nadchne svým charakterem a pružností během jízdy ve městě. Nový motor 2.0 Hybrid Dynamic Force 184 k e-CVT dodá vozu výkon navíc a neobyčejně plynulé řízení. Bez ohledu na to, pro který motor se rozhodnete, během jízdy na elektrický pohon budete moci šetřit jak pohonné hmoty, tak snížit úroveň emisí až na nulu.

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripe-red-33x31_tcm-1016-1589468.png

Platforma TNGA

Konstrukce Corolly Hatchback je založena na unikátní platformě TNGA. Díky ní je těžiště umístěno níže, což společně s novým víceprvkovým zavěšením značně přispívá k lepší dynamice jízdy a snižuje boční náklony. Karosérie je navíc tužší a širší, řidič sedí trochu níž a má lepší výhled z vozu.

Toyota Corolla Hatchback - Platforma TNGA
Toyota Corolla Hatchback - Interiér
//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripe-red-33x31_tcm-1016-1589468.png

Pohodlně se posaďte a uvolněte

Kabina Corolly Hatchback byla navržena tak, aby vám zajistila mimořádný komfort. Sportovní sedačky umožňují tělu zaujmout pohodlnou, stabilní a přirozenou polohu i na dlouhých cestách. Tlačítka ovládající jízdní funkce, multimediální systém Toyota Touch® 2 a audio se nacházejí na volantu, aby nebylo nutné od něj vzdalovat ruce, za chladných dnů pak řidič nepochybně ocení vyhřívaný volant.

Pásy - Corolla

Pocit bezpečí vždy na místě

Balíček systémů aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense druhé generace poskytuje řidiči nově mnohem vyšší podporu. Zdokonalení některých funkcí ještě účinněji pomáhá řidiči zabránit kolizi. Jeďte klidně, i nadále jste pánem situace.

Pásy - Corolla

Galerie

[%stripes-alt%]

Objevte další varianty modelu Corolla

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripes-800x53_tcm-1016-1584939.png