Akční nabídky
Prodejní a servisní místa
Proč si vybrat model Corolla?
Ceníky
gr-sport-logo

Corolla Sedan GR Sport Dynamic - 4dveřový

gr-sport-logo
gr-sport-logo
 • Toyota Touch 2 s navigací Connected
 • Barevný TFT displej s 3D efektem v přístrojovém štítu
 • Bezdrátové nabíjení mobilního telefonu
 • Head Up displej
Porovnat
Toyota Corolla Sedan - GR Sport Dynamic - 4dveřový
  • Červená karmínová se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Modrošedá se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Bílá čistá se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Šedá Dynamic se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Bílá perleťová se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
  • Stříbrná třpytivá se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
Od
837 900 Kč
Spotřeba
5 l/100 km
Emise
113 g/km
Výkon
121 koní

Ukázat více typů Corolla Sedan

Navržena pro město, vytvořena tak, aby jela mnohem dál

Stylovou, efektivní a pohodlnou Corollu je radost řídit bez ohledu na váš životní styl. Ať už jedete po městě nebo po dálnici, budete těžit ze samonabíjecího hybridního pohonného ústrojí a navíc ze spolehlivosti, kterou je Toyota proslulá.

 • Navržena tak, aby vynikla

  Corolla Sedan se vyznačuje rafinovanými, plynulými liniemi a širokou, ale aerodynamickou karoserií. Její výrazný exteriér je doprovázen množstvím moderních detailů, včetně LED světel, chromovaných akcentů a 18" dvoubarevných litých kol.

 • Rafinovaná, prostorná a pohodlná

  Interiér nabízí promyšlenou technologii a prvotřídní komfort pro každého cestujícího. Díky chytrým úložným prostorám, místu pro nohy a prémiovým povrchovým úpravám bude vaše cesta stejně příjemná jako cíl.

 • Ikona moderní doby

  Corolla Sedan, postavená na platformě Toyota New Generation Architecture (TNGA), poskytuje všestranně vynikající pohon. Od vylepšeného odpružení a skvělé ovladatelnosti až po nízké těžiště a 1,8litrový benzinový hybrid – Corolla Sedan je každým coulem moderní ikonou.

Působivá zevnitř i zvenku

Nová Corolla Sedan je víc než jen skvělý jízdní zážitek: pohodlný interiér je navržen podle vašich potřeb, modernizovaný balíček Toyota Safety Sense zajišťuje, že každý účastník silničního provozu je v bezpečí.

Toyota Corolla Sedan

Efektivní spotřeba paliva, nízké emise a skvělá jízda

1,8litrový hybridní pohon pohotový ve městě, poskytuje plynulou jízdu v jakékoli situaci. A co víc, nikdy nebudete muset vůz nabíjet ze zásuvky, protože Corolla Sedan se dobíjí sama. Tohle je hybrid, jak má být.

Toyota Corolla Sedan

Chytré funkce, jednoduché použití.

Stylový interiér poskytuje řadu uživatelsky přívětivých inovací díky novému multimediálnímu systému. Nová 8" dotyková obrazovka zprostředkuje skvělý zážitek z jízdy a poskytuje vše, co potřebujete mít dobře na očích. Prémiový balíček online funkcí vám umožní přístup k důležitým informacím, jako je cloudová navigace či události na silnici v reálném čase. Inteligentní hlasový asistent využívá umělé inteligence k rozpoznání hlasu řidiče a spolujezdce. Ať už chcete najít cíl, restauraci, čerpací stanici a další, vše, co musíte udělat, je zeptat se své Toyoty.

Zjistěte více o MyT
Toyota Corolla Sedan

Stále v bezpečí

Toyota Safety Sense posouvá asistenční systémy na novou úroveň. Systém byl vylepšen o ještě inteligentnější funkce, které mohou skutečně pomoci zabránit kolizím. Ale buďte si jisti, že vůz budete mít vždy pod kontrolou.

Prozkoumejte bezpečnostní prvky

Technologie Apple Car Play* a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play* a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 8'' displeji multimediálního systému Toyota Touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

Rozhraní Android Auto™

Rozhraní Android Auto™

Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty Corolla Sedan.

Vždy online

Vždy online

Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

Neztraťte svůj směr

Neztraťte svůj směr

Zobrazujte si Apple Maps nebo jiné mapové aplikace přímo na dotykovém displeji Toyoty Corolla Sedan společně s dopravními informacemi v reálném čase.

Služby Toyota Connected/MyT

Služby Toyota Connected/MyT

Pomocí aplikace MyT pro chytré telefony můžete se svým vozidlem komunikovat odkudkoli.

Nová generace jízdy s hybriním pohonem

Corolla Sedan, která byla představena poprvé jako hybrid, nabízí temperamentní pohon prostřednictvím inovativního samonabíjecího hybridního hnacího ústrojí. Se zcela novým přístupem k designu a konstrukci má nejprodávanější vůz na světě vše: elegantní exteriér, kompletně přepracovaný interiér, řadu vylepšených technologií a pravděpodobně nejdůležitější ze všech, vylepšené bezpečnostní prvky. Corolla Sedan je zpět - a je lepší než kdy před tím.

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.