Akční nabídky
Prodejní a servisní místa
Proč si vybrat model Corolla?
Ceníky

Corolla Sedan Active - 4dveřový sedan

 • Apple CarPlay a Android Auto
 • Multimediální systém Toyota Touch® 2
 • MyT Služby
 • 4,2" obrazovka multiinformačního displeje
Porovnat
Toyota Corolla Sedan - Active - 4dveřový sedan
  • Bílá čistá Pokračovat s tímto motorem
 • Stříbrná saténová Pokračovat s tímto motorem
 • Černá noční obloha Pokračovat s tímto motorem
 • Bílá perleťová Pokračovat s tímto motorem
 • Stříbrná kovová Pokračovat s tímto motorem
 • Bronzovozelená Pokračovat s tímto motorem
 • Modrošedá Pokračovat s tímto motorem
 • Červená karmínová Pokračovat s tímto motorem
 • Béžová Champagne Pokračovat s tímto motorem
Od
622 900 Kč
Spotřeba
4.5 l/100 km
Emise
101 g/km
Výkon
121 k
Od
552 900 Kč
Spotřeba
5.7 l/100 km
Emise
128 g/km
Výkon
125 k

Ukázat více typů Corolla Sedan

Corolla Sedan
GR Sport

Navržena pro město, postavena tak, aby jela dál

Stylová, efektivní a pohodlná Corolla je vhodná pro jakýkoliv životní styl. Ať už jedete po městě nebo po dálnici, budete těžit z hybridního hnacího ústrojí s vlastním nabíjením a ze spolehlivosti, kterou je Toyota proslulá.

 • Připravena vystoupit z davu

  Corolla Sedan svými rafinovaně uhlazenými křivkami, široce rozkročeným postojem a současně aerodynamickými tvary karoserie evokuje pocit výkonu. Výrazný exteriér doplňuje řada moderních detailů, včetně LED světel, chromových dekorů nebo 18" kol z lehkých slitin.

 • Kultivovaná, prostorná a pohodlná

  Interiér je stejnou měrou pohodlný jako praktický. Celé posádce nabízí promyšlené technologie a výbavu na vrcholu své třídy. Díky promyšleným odkládacím prostorům, spoustě místa pro nohy a luxusním povrchům bude každá vaše cesta stejně příjemná jako její cíl.

 • Kultovní model pro moderní dobu

  Nová Corolla Sedan, postavená na nové podvozkové architektuře TNGA (Toyota New Generation Architecture), nabízí po všech stránkách vytříbené jízdní vlastnosti. Od vylepšeného odpružení a jízdní dynamiky až po nízké těžiště a hybridní pohon 1,8 litru.

Dělá dojem zvenčí i zevnitř

Corolla Sedan, to je víc než jen atraktivní tvar karosérie. Zdokonalený hybridní pohon zaručí skutečnou radost z každé cesty, inovativní podvozková platforma TNGA zaručuje lepší jízdní vlastnosti, pohodlí a nejnovější technologie rozmístěné kolem řidiče jsou odpovědí na všechny jeho potřeby.

Toyota Corolla Sedan Hybrid

Úsporný provoz, nízké emise, zážitek z jízdy

Hybridní pohon 1.8 Hybrid 122 k e-CVT nadchne svým charakterem a pružností jízdy ve městě. Kombinovaná spotřeba na úrovni 3,4 l/100 km je prostě skvělá. Ba co víc – nemusíte se starat o dobíjení akumulátoru, hybridní jednotka se totiž dobíjí sama během jízdy. Přesně takhle má vypadat hybrid.

Toyota Corolla Sedan Hybrid

Chytré technologie

Díky takovým funkcím, jako je bezdrátové dobíjení telefonu v centrálním panelu nebo tlačítka na volantu pro přijetí telefonních hovorů a ovládání audiosystému, je jízda mnohem pohodlnější. Volitelný head-up displej (HUD) umožní řidiči soustředit se na cestu, neboť má nejdůležitější informace přímo před očima.

Technologie Apple Car Play™ a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play™ a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 8'' displeji multimediálního systému Toyota Touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

Rozhraní Android Auto™

Rozhraní Android Auto™

Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty Corolla Sedan.

Vždy online

Vždy online

Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

Neztraťte svůj směr

Neztraťte svůj směr

Zobrazujte si Apple Maps nebo jiné mapové aplikace přímo na dotykovém displeji Toyoty Corolla Sedan společně s dopravními informacemi v reálném čase.

Služby Toyota Connected/MyT

Služby Toyota Connected/MyT

Pomocí aplikace MyT pro chytré telefony můžete se svým vozidlem komunikovat odkudkoli.

Nová generace jízdy s hybriním pohonem

Corolla Sedan, která byla představena poprvé jako hybrid, nabízí temperamentní pohon prostřednictvím inovativního samonabíjecího hybridního hnacího ústrojí. Se zcela novým přístupem k designu a konstrukci má nejprodávanější vůz na světě vše: elegantní exteriér, kompletně přepracovaný interiér, řadu vylepšených technologií a pravděpodobně nejdůležitější ze všech, vylepšené bezpečnostní prvky. Corolla Sedan je zpět - a je lepší než kdy před tím.