Corolla Touring Sports

Zvolte hybrid a zažijte ten rozdíl

Paski - Corolla

Elegantní a všestranná

Toyota Corolla Touring Sports je ikonou všestrannosti, jakou dnešní doba vyžaduje. Stylová, úsporná, komfortní, a přitom poskytující radost z jízdy díky nové modulární platformě TNGA. Bez ohledu na to, jaký styl života vedete, můžete se radovat z prostorného zavazadlového prostoru a technologie hybridního pohonu, nyní poprvé ve dvou variantách.

Pásy - Corolla

Dvě varianty hybridního pohonu

Toyota v modelu Corolla poprvé zavádí strategii nabídky dvou hybridních pohonů – úsporného, do města ideálního motoru 1.8 Hybrid 122 k e-CVT a zcela nového, dynamického 2.0 Hybrid Dynamic Force 184 k e-CVT. Obě jednotky slibují skvělé výkony, dynamickou jízdu a značnou úsporu spotřeby pohonných hmot.

stripes

Začíná se psát nová kapitola nejprodávanějšího auta na světě

Těšte se z vozu, v němž je každá jízda radost sama. Položte ruce na volant a zažijte ten rozdíl – stylový interiér, agilní řízení, naprostá všestrannost, to vše dodá každé cestě nový lesk.

Toyota Corolla TS Kombi - Smysl pro styl

01. Smysl pro styl

První, co upoutá vaši pozornost na Corolle Touring Sports, je její odvážná dynamická silueta. Atraktivně tvarovaný zavazadlový prostor podtrhuje aerodynamický profil auta zakončený LED světly a sportovními 18palcovými disky.

Toyota Corolla TS Kombi - Prostorný interiér

02. Prostorný interiér

Interiér Corolly Touring Sports je v podstatě obývací pokoj s obrovskou spoustou místa na zavazadla, objem zavazadelníku bez sklopených zadních sedadel činí 596 l. Zadní sedadla se skládají pomocí páčky, čímž lze značně rozšířit zavazadlový prostor. Funkce bezdotykového otevírání zavazadelníku pak usnadňuje nakládání zavazadel a nákupů.

Toyota Corolla TS Kombi - Větší výběr motorů

03. Větší výběr motorů

Corolla Touring Sports je dostupná se třemi variantami motoru. Dva z nich jsou úsporné a dynamické hybridní jednotky: 1.8 Hybrid 122 k e-CVT a 2.0 Hybrid Dynamic Force 184 k e-CVT. V nabídce je rovněž benzínový motor 1.2 Turbo 116 k s manuální či bezstupňovou automatickou převodovkou CVT.

[%stripes-alt%]

Objevte nejpopulárnější auto na světě

Pusťte se do dobrodružství s automobilovou ikonou, která vám odhalí svoji hybridní tvář. Poznejte detaily, díky nimž vám jízda tímto výjimečným vozem přinese pocity nadšení z řízení.

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripes-357x134-grey_tcm-1016-1591956.png
Toyota Corolla TS Kombi - Zamilujte si jízdu hybridem
//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripe-grey-33x31_tcm-1016-1589481.png

Zamilujte si jízdu hybridem

Řízení všech hybridních aut Toyoty je prostě radost. Hybridní pohon 1.8 Hybrid 122 k e-CVT nadchne svým charakterem a pružností během jízdy ve městě. Nový motor 2.0 Hybrid Dynamic Force 184 k e-CVT dodá vozu výkon navíc a neobyčejně plynulé řízení. Bez ohledu na to, pro který motor se rozhodnete, během jízdy na elektrický pohon budete moci šetřit jak pohonné hmoty, tak snížit úroveň emisí až na nulu.

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripe-grey-33x31_tcm-1016-1589481.png

Platforma TNGA

Konstrukce Corolly Touring Sports je založena na unikátní modulární platformě TNGA. Díky ní je těžiště umístěno níže, což společně s novým víceprvkovým zavěšením značně přispívá k lepší dynamice jízdy a snižuje boční náklony. Karosérie je navíc tužší a širší, řidič sedí trochu níž a má lepší výhled z vozu.

Toyota Corolla TS Kombi - Platforma TNGA
Toyota Corolla TS Kombi - Interiér
//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripe-grey-33x31_tcm-1016-1589481.png

Pohodlně se posaďte a uvolněte

Kabina Corolly Touring Sports byla navržena tak, aby vám zajistila mimořádný komfort. Sportovní sedačky umožňují tělu zaujmout pohodlnou, stabilní a přirozenou polohu i na dlouhých cestách. Tlačítka ovládající jízdní funkce, multimediální systém Toyota Touch® 2 a audio se nacházejí na volantu, aby nebylo nutné od něj vzdalovat ruce, za chladných dnů pak řidič nepochybně ocení vyhřívaný volant. Velkou výhodu poskytuje i prostor pro bezdrátové dobíjení telefonu v centrálním panelu.

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripe-grey-33x31_tcm-1016-1589481.png

Chytrá a praktická

Corolla Touring Sports vám poskytne přesně tolik místa, kolik právě potřebujete. Pasažéři vzadu cestují stejně pohodlně, jako cestující na předních sedadlech. Díky loketní opěrce na zadních sedadlech, příručním bočním kapsám a zadním sedadlům s možností snadného sklápění se do objemného zavazadelníku auta vejde vše, co potřebujete. Když chcete otevřít zavazadelník, ale máte plné ruce, stačí mávnout nohou pod zadním nárazníkem a čidlo bezdotykového otevírání automaticky zvedne dveře zavazadelníku.

Toyota Corolla TS Kombi - Chytrá a praktická
Pásy - Corolla

Pocit bezpečí vždy na místě

Balíček systémů aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense druhé generace poskytuje řidiči nově mnohem vyšší podporu. Zdokonalení některých funkcí ještě účinněji pomáhá řidiči zabránit kolizi. Jeďte klidně, i nadále jste pánem situace.

Pásy - Corolla

Galerie

[%stripes-alt%]

Objevte další varianty modelu Corolla

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/stripes-800x53-grey_tcm-1016-1591988.png