Akční nabídky
Prodejní a servisní místa
Proč si vybrat model Corolla?
Ceníky

Corolla Touring Sports Comfort - 5dveřový Touring Sports

  • Bílá čistá Pokračovat s tímto motorem
 • Černá noční obloha Pokračovat s tímto motorem
 • Šedá cementová Pokračovat s tímto motorem
 • Modrá denim Pokračovat s tímto motorem
 • Hnědá tmavá Pokračovat s tímto motorem
 • Stříbrná ušlechtilá Pokračovat s tímto motorem
 • Červená karmínová Pokračovat s tímto motorem
 • Bronzovozelená Pokračovat s tímto motorem
 • Modrá temná Pokračovat s tímto motorem
 • Bílá perleťová Pokračovat s tímto motorem
 • Stříbrná třpytivá Pokračovat s tímto motorem
od
692 900 Kč
Spotřeba
4.6 l/100 km
Emise
103 g/km
Výkon
98 koní
od
622 900 Kč
Spotřeba
6.4 l/100 km
Emise
144 g/km
Výkon
116 koní

Ukázat více typů Corolla Touring Sports

Začátek vzrušující nové éry pro nejprodávanější vůz světa.

Užijte si auto, se kterým je řízení zábavou. Pocítíte ten rozdíl, jakmile usednete za volant, díky stylovému interiéru či vynikající ovladatelnosti a stabilitě.

 • Navržena tak, aby přinesla něco navíc

  V Toyotě jsme odhodláni vyrábět stále lepší auta. Corolla je postavena na nové pokročilé platformě TNGA, která přináší skutečně skvělou jízdu. Tužší karoserie a nízko položené těžiště se spojují, aby se snížilo naklánění karoserie v zatáčkách, zatímco zavěšení s dvojitým lichoběžníky účinněji absorbuje nárazy a zajišťuje hladší jízdu.

 • Navržena tak, aby zapůsobila

  První, čeho si na Corolle všimnete, je její odvážný a dynamický exteriér. Atraktivní nízká kapota jí dodává elegantní, dynamický profil, který umocňují sportovní 18" litá kola.

 • Smysl pro styl

  Naši designéři zvolili kombinaci vysoce kvalitních materiálů, které spolu úžasně ladí a také poskytují příjemnou rozmanitost textur. Celočerný vzhled dodává interiéru sportovní nádech, nebo si můžete vybrat chladnou světle šedou, která podtrhne prostorný a čistý design. Stylová sportovní sedadla dokonale doplňují vzhled interiéru.

Objevte nejprodávanější auto na světě

Čeká nás vzrušující cesta.

Temperamentní jízdu nové Corolly si zamilujete

Temperamentní jízdu nové Corolly si zamilujete

Hybridní Toyotu je radost řídit. 1,8litrový hybridní pohon, responzivní ve městě, poskytuje příjemnou jízdu. Nový 2,0litrový motor Hybrid Dynamic Force nabízí ještě větší výkon, nikoliv však na úkor hladké jízdy. Ať si vyberete kteroukoli možnost, ušetříte palivo a snížíte emise, které při jízdě pouze na elektrický pohon klesnou na nulu.

Posaďte se a relaxujte

Posaďte se a relaxujte

Kabina nové Corolly byla navržena s ohledem na vaše pohodlí. Sportovní sedadla vás obepínají, aby vás pevně držela na místě, ale zároveň udržovala v pohodlí na dlouhých cestách. Řidičská pozice byla navržena tak, abyste se cítili co nejpřirozeněji, což pomáhá předcházet únavě. Ovládání infotainmentu a audiosystému na volantu vám umožní mít ruce na správném místě, zatímco vyhřívání volantu je v chladných dnech zahřeje.

Chytrá a praktická

Chytrá a praktická

Nová Corolla Touring Sports vám poskytne prostor, který potřebujete, tam, kde jej potřebujete. Cestující vzadu si užívají stejně pohodlí, jako ti vpředu. Do velkorysého zavazadlového prostoru se vejde vše díky výškově nastavitelné podlaze, praktickým bočním kapsám a snadno sklopným zadním sedadlům. Když potřebujete otevřít zavazadelník s plným rukama, stačí zasunout nohu pod zadní nárazník, pomocí senzoru se dveře zavazadlového prostoru automaticky otevřou.

Bezpečnost není nikdy za příplatek – je standardem

Bezpečnost není nikdy za příplatek – je standardem

Toyota Safety Sense je standardní součástí každé Corolly, protože vaše bezpečnost je zásadní. Tento jedinečný bezpečnostní systém zahrnuje řadu modernizovaných bezpečnostních prvků, které usnadňují řízení a zároveň udržují vás a vaše cestující v bezpečí.

Prozkoumejte bezpečnostní prvky
Technologie pro každou cestu

Technologie pro každou cestu

Intuitivní technologie může pozvednout každou cestu. Seznamte se s novým multimediálním systémem. Jeho průlomový balíček prémiových online funkcí vám umožní vychutnat si bezproblémovou cloudovou navigaci, Hlasový asistent, dopravní informace a dopravní události v reálném čase. Buďte vždy v cíli včas, s inteligentními multimédii, která za vás odvedou těžkou práci. Nová 8" dotyková obrazovka bez námahy integruje Apple CarPlay a Android Auto™ a poskytuje přístup k vašim oblíbeným aplikacím pro chytré telefony včetně spousty informací o řízení. Mezitím se o vše ostatní postará aplikace MyT. Sledování jízd či tipy pro jízdu s hybridem.

Prozkoumejte bezpečnostní prvky

Technologie Apple Car Play* a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play* a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 8'' displeji multimediálního systému Toyota Touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

Rozhraní Android Auto™

Rozhraní Android Auto™

Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty Corolla TS Kombi.

Vždy online

Vždy online

Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

Neztraťte svůj směr

Neztraťte svůj směr

Zobrazujte si Apple Maps nebo jiné mapové aplikace přímo na dotykovém displeji Toyoty Corolla TS Kombi společně s dopravními informacemi v reálném čase.

Služby Toyota Connected/MyT

Služby Toyota Connected/MyT

Pomocí aplikace MyT pro chytré telefony můžete se svým vozidlem komunikovat odkudkoli.

Zbrusu nová Toyota Corolla hybrid

Stylová, hospodárná a zábavná za volantem – nová Corolla je ikonou moderního věku. Výhody hybridních pohonů s autonomním dobíjením na vás čekají bez ohledu na preferovaný životní styl nebo zvolené karosářské provedení. Je to vůbec poprvé, co Toyota nabízí pro jeden model dvě různé varianty hybridního pohonu – 1,8 litru Hybrid, resp. 2,0 litru Hybrid Dynamic Force. Toyota Corolla, nyní se všemi výhodami podvozkové architektury TNGA, je připravena nabídnout jízdu plnou života.

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.