RAV4 Plug-in Comfort - 5dv. SUV

 • 9" multimediální displej
 • Multimediální systém Toyota Touch® 2
 • 3ramenný kožený volant
 • 7" obrazovka multiinformačního displeje
Porovnat
Toyota RAV4 Plug-in - Comfort - 5dv. SUV
  • Bílá čistá Pokračovat s tímto motorem
 • Bílá perleťová Pokračovat s tímto motorem
 • Černá klasická Pokračovat s tímto motorem
 • Modrá temná Pokračovat s tímto motorem
 • Šedá popelavá Pokračovat s tímto motorem
 • Stříbrná zirkonová Pokračovat s tímto motorem
 • Červená karmínová Pokračovat s tímto motorem
od
1 400 000 Kč
Výkon
185 koní
Rychlost
180 km/h
Sedadla
5 s.

Ukázat více typů RAV4 Plug-in

Díky minimálním emisím CO2 dosahuje RAV4 Plug-in Hybrid na řadu výhod. Jednou z nich je také možnost získání speciální registrační značky ,,EL“, která:

 • zbavuje povinnosti platit dálniční známku v ČR
 • umožňuje parkování zdarma na modrých a fialových zónách v Praze (možné i bez EL značky za 100 Kč)
//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/czcs/rav4-plugin_tcm-1016-2121581.png

Proč si pořídit novou RAV4 Plug-in hybrid?

Hlavní vlastnosti zcela nové Toyoty RAV4 Plug-in Hybrid

 • Dvojí DNA

  RAV4 Plug-in Hybrid kombinuje naši nejdokonalejší hybridní technologii s vynikající schopností EV, aby váš přesun byl ještě čistější. Díky svému sofistikovanému konceptu vám duální pohon přináší naši hybridní technologii čtvrté generace spolu s vysokokapacitní lithium-iontovou baterií, a tak umožňuje okamžité zrychlení a špičkový dojezd ve své třídě.

 • Čistá energie

  RAV4 Plug-in Hybrid, výkonná, dynamická a spolehlivá, poskytuje výkon ve své vlastní třídě. Je vybavena 2,5 l zážehovým motorem Hybrid Dynamic Force a inteligentním systémem pohonu všech kol (AWD-i), díky působivé trakci a impozantnímu výkonu 306 koní, zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhých 6 sekund.

 • Styl uvnitř

  Stylová kabina RAV4 Plug-in Hybrid poskytuje ideální prostředí pro zážitek z tichého a okamžitého výkonu. Sportovní kožená sedadla a velká panoramatická střecha zprostředkují cesty v prostorném, vytříbeném interiéru, zatímco zavazadelník s objemem 520 l poskytuje flexibilní nákladový prostor s minimálním omezením ze strany baterie.

Podívejte se dokola

Podívejte se na klíčové vlastnosti RAV4 Plug-in Hybrid. Otáčejte vozidlo, abyste jej viděli ze všech úhlů.

 • Design exteriéru

  RAV4 Plug-in Hybrid byla vyrobena tak, aby vynikala nad jinými. Spojením robustního vzhledu plnohodnotného SUV s ostrým a dynamickým stylem ukazuje RAV4 Plug-in Hybrid svou unikátnost. Přináší vám dvojí pohon v podobě hybridní technologie čtvrté generace a vysokokapacitní lithium-iontové baterie umožňující okamžité zrychlení a špičkový dojezd ve své třídě.

 • Okamžitý výkon, bezkonkurenční účinnost

  Nejlepší emise CO2 ve své třídě (22 g/km) a spotřeba paliva (1,3 l/100 km) ukazují, že RAV4 Plug-in Hybrid nabízí účinnost, kterou doprovází dostatek výkonu. Nová lithium-iontová baterie s výkonem 18,1 kW znamená, že v EV módu můžete cestovat více než 75 km*, zatímco palubní nabíječka 6,6 kW zajistí úplné nabití baterie za 2,5 hodiny.

 • Rafinovaný a ve spojení

  Stylová kabina RAV4 Plug-in Hybrid poskytuje ideální zážitek z tichého a okamžitého výkonu. Sportovní kožená sedadla a velká panoramatická střecha přináší cesty v prostorném, vytříbeném interiéru, působí vzdušně a pohodlně, zatímco zavazadelník s objemem 520 l poskytuje flexibilní nákladový prostor s minimálním omezením ze strany baterie. Od head-up displeje a 9 reproduktorů JBL prémiového audiosystému až po bezdrátové nabíjení a síťovou zásuvku 230 V, rafinovaný interiér RAV4 poskytuje absolutní pohodlí a komfort.

 • Připravena pro každou příležitost

  Pro bezproblémový přístup k zábavě a konektivitě vozu se intuitivní palubní deska může pochlubit 9 "dotykovou obrazovkou s naším nejnovějším multimediálním systémem a integrací chytrých telefonů. Kromě aplikací Apple CarPlay* a Android Auto™ pro zpracování hudby, hovorů a dalších vám aplikace MyT pro smartphony umožňuje kontrolovat stav baterie, programovat časy dobíjení a dokonce vychladit nebo předehřát kabinu RAV4. Zatímco široká škála vyspělých bezpečnostních technologií pomáhá chránit každého uvnitř i vně vozu.

Elektrické cestování s plug-in hybridy – časté dotazy

 • Jaký je rozdíl mezi hybridem a plug-in hybridem?

  Vozy s hybridním i plug-in hybridním pohonem používají tutéž osvědčenou technologii Toyota Hybrid Synergy Drive, ale s podstatnými funkčními rozdíly.

  Plug-in hybridy Toyota disponují baterií s mnohem vyšší kapacitou a delším elektrickým dojezdem (až 75 km). Plug-in hybridy lze nabíjet z externího zdroje elektřiny, jako např. domovní zásuvky, speciálního wallboxu nebo prostřednictvím veřejné nabíjecí stanice. K maximální hospodárnosti provozu samozřejmě přispívá časté dobíjení, nicméně plug-in hybridní Toyotu lze provozovat i bez nabíjení v režimu hybridního vozu (Hybrid).

  V režimu Hybrid všechny hybridní Toyoty hladce přepínají mezi oběma zdroji energie – hospodárným benzínovým motorem a inteligentní hybridní baterií s autonomním dobíjením. To v praxi znamená vysokou míru flexibility, zejména pak na delších trasách.
 • Přináší tyto vozy kromě nízké spotřeby i radost za volantem?

  RAV4 Plug-in Hybrid je hravě citlivá a výkonná, což přináší příjemný zážitek z jízdy. Zrychluje z místa na 100 km/h za pouhých 6,0 s, na čemž mají podíl pozoruhodné záběrové schopnosti a pohon o výkonu 306 koní.

  RAV4 Plug- in Hybrid s nižšími emisemi CO2 a hospodárnějším provozem než vozy s klasickým spalovacím motorem vykazuje ještě lepší parametry spotřeby paliva (CO2 na úrovni 22 g / komb. spotřeba 1,0 l). RAV4 Plug-in Hybrid kromě toho přináší všechny výhody pozoruhodného elektrického pohonu – od výrazného točivého momentu již od nulových otáček až po mimořádně tichý interiér.
 • Jak daleko dojedu na plné nabití? Mohu cestovat pouze v režimu elektrické jízdy?

  V režimu elektrického pohonu je cestování zcela bez emisí, kdykoli a kdekoli. RAV4 Plug-in Hybrid vykazuje maximální dojezd 75 km (v kombinovaném režimu), resp. 98 km (ve městě).

  Ve výchozím režimu EV se vůz dokáže rozjet až na 135 km/h, a to i při plně sešlápnutém pedálu akcelerátoru*. Při cestování na delší vzdálenosti, kde samotný režim EV již nestačí, plug-in hybridní RAV4 hladce přechází do hybridního režimu, kdy kombinuje benzínový pohon s elektřinou z baterie získávanou rekuperací.

  *Za podmínky dostatečného nabití baterie
 • Kde mohu vozidlo nabíjet?

  Domovní zásuvka
  RAV4 Plug-in Hybrid můžete nabíjet prostřednictvím běžné domovní zásuvky (10 A).

  Wallbox
  K rychlému, spolehlivému a vyhrazenému nabíjení doma/na pracovišti slouží nabíjecí wallbox*.

  *Máte-li zájem o pořízení wallboxu společně s vozidlem, obraťte se na příslušného prodejce.

  Veřejné nabíjecí stanice
  Připojte vozidlo k libovolné rychlonabíjecí stanici, na ulici nebo na vyhrazených parkovacích místech.
 • Jak dlouho nabíjení trvá?

  Domovní zásuvka
  Plné nabití za 7,5 hod*. Vzhledem k možnosti naplánovat si dobu nabíjení můžete využít levnější nabíjení v případě, že noční elektrický tarif je levnější než ve špičce.

  Wallbox
  Instalace vyhrazeného wallboxu a kabelu v domácnosti garantuje optimální rychlost i bezpečnost s možností vozidlo plně nabít již za 2,5 hod*. Nabíjení též můžete ovládat a monitorovat na dálku pomocí aplikace MyT.

  Veřejné nabíjecí stanice
  Připojte vozidlo k veřejné nabíjecí stanici. Podobně jako u wallboxu lze baterii plně nabít za 2,5 hod*.
  Aplikace MyT rovněž umožňuje zkontrolovat čas zbývající do úplného nabití, což je obzvláště užitečné v případech, kdy je vozidlo připojené k veřejné nabíjecí stanici.

  * Ze stavu 0 na 100 %
 • Jak v maximální míře cestovat pouze na elektřinu?

  Nabíjejte častěji
  Každodenní nabíjení přináší maximální radost z využíván EV módu vašeho vozidla.

  Plynulá jízda
  Optimálním způsobem jízdy zvýšíte provozní hospodárnost v režimu EV a dosáhnete výjimečného výkonu na každé cestě. .

  Rekuperační brzdění
  Zpětným získáváním kinetické energie při brzdění se dobíjí baterie a intuitivně zpomaluje vozidlo pokaždé, když povolíte nohu na akceleračním pedálu.

  Vytápění interiéru před jízdou
  Vychutnejte si pokaždé dokonalou teplotu s dálkovým ovládáním funkce vytápění. Kabinu vychladíte nebo ohřejete ještě před zahájením jízdy, tedy bez negativních dopadů na stav nabití baterie (a potažmo dojezd).
 • Mohu jet dál s plug-in hybridem i po vybití baterie?

  Pravidelným nabíjením využijete všech výhod čistě elektrické jízdy včetně nižších emisí a příznivějších provozních nákladů. Nicméně máte-li v nádrži natankováno palivo, plug-in hybridní RAV4 bude po vyčerpání energie z bateriebude fungovat v klasickém hybridním režimu.
 • Na jak dlouhou dobu je koncipována životnost baterie pro plug-in hybridní RAV4?

  Toyota vyrábí všechny baterie tak, aby vydržely po celou dobu životnosti vozidla. Na všechny baterie se vztahuje záruka po dobu 5 let / 100 tis. km*, nicméně záruku na baterii lze prodloužit až na 10 let absolvováním každoroční kontroly stavu hybridního systému.

  * Podle toho, co nastane dříve

Wallbox
TOYOTA 22 KW

Výkonné a bezpečné nabíjení Vaší Toyoty

Domácí nabíjecí stanice Wallbox Toyota 22 kW představuje ideální řešení, pokud máte Toyotu s možností externího napájení. Seznamte se se všemi výhodami, které Vám Wallbox nabízí, a podívejte se, jak připravit svůj domov na instalaci tohoto zařízení.

Wallbox TOYOTA 22 KW

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.