Akční nabídky
Prodejní a servisní místa
ONLINE SHOWROOM
Proč si vybrat RAV4?
Ceníky

RAV4 Selection - SUV 5dv.

 • Startování tlačítkem
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Zatmavená zadní okna
 • Projektorové Bi-LED přední světlomety
Porovnat
Toyota RAV4 - Selection - SUV 5dv.
  • Bílá perleťová se střechou Černá klasická Pokračovat s tímto motorem
  • Stříbrná zirkonová se střechou Černá klasická Pokračovat s tímto motorem
  • Šedá popelavá se střechou Černá klasická Pokračovat s tímto motorem
  • Modrá temná se střechou Černá klasická Pokračovat s tímto motorem
Od
1 074 900 Kč
Spotřeba
5.7 l/100 km
Emise
130 g/km
Výkon
178 koní

Ukázat více typů RAV4

RAV4 kultivovaná a svébytná

Toyota RAV4 umně kombinuje nefalšovaný charakter SUV se stylem a moderními technologiemi.

 • Ukázka výrazného stylu

  Nápadná a robustní karoserie RAV4 vede vaše oko od elegantních LED světlometů na přídi vozidla přes výraznou boční křivku až po jedinečná LED světla na zádi přispívající k individuálnímu a kultivovanému vzhledu celého vozu.

 • Interiér navržený pro vás a vaše potřeby

  Výrazný a kultivovaný, s dostatkem místa na to, abyste se pořádně protáhli. RAV4 se pyšní moderním a dobře řešeným interiérem vybaveným smysluplnými technologiemi.

 • RAV4 jako žádné jiné SUV

  Díky pokrokové platformě TNGA* bylo možné snížit hmotnost vozidla, posunout jeho těžiště o něco dolů, zvýšit tuhost podvozku a zlepšit výhled řidiče z kabiny. Výsledkem je mimořádně schopné SUV, ve kterém se můžete bezpečně a stylově vydat skutečně kamkoli.
  *zkr. Toyota New Global Architecture.

Nekompromisní spojení stylu, bezpečnosti a schopností.

RAV4 dokládá svůj charakter robustně pojatým exteriérem v kombinaci s moderní kabinou. Zároveň bezchybně plní svoji roli prostřednictvím široké palety prvků aktivní bezpečnosti pro maximální jistotu za volantem.

Toyota RAV4

Navržena pro všechny vaše výpravy

RAV4 Adventure je připravena na každou vaši výpravu. Proplouvejte ulicemi města na 19" litých kolech lemovaných rozšířenými podběhy. Neohroženě zdolávejte náročnější povrchy s ochrannými kryty podvozku na přídi i zádi vozidla. Buďte připraveni na každé počasí s mlhovými světly, které zvýrazňuje nezvykle ostré lemování. Zvolte si svůj vlastní styl v podobě jedinečného dvoubarevného laku karoserie*.

*Zelený lak Urban Khaki v kombinaci se střechou, předními sloupky a zadním spoilerem v popelavě šedém odstínu.

Toyota RAV4

Pohodlí na každé cestě

Užijte si každou výpravu v bezkonkurenčním pohodlí. RAV4 Adventure vás vítá ve stylovém a tichém interiéru s prostornými sedadly. Těšit se můžete na podsvícené spínače oken a rychlé nabíjení na cestách pomocí nových portů typu USB-C.
Zážitek z jízdy si užijete díky sportovním sedadlům s oranžovým prošíváním a vzdušnému interiéru, který garantuje pohodlí všech členů posádky.

Toyota RAV4

Připravena na jakýkoli terén

Díky novým 19 ”matným litým kolům poskytuje RAV4 Adventure úžasně pohodlnou jízdu. Nová matná šedá kola RAV4 Adventure jsou silná, lehká a odolná a jsou postavena tak, aby odolala členitému terénu.

Hybridní SUV, bez kompromisů

Toyota RAV4 je plně hybridní SUV, které spojuje dva rozdílné světy: hospodárnost a vynikající jízdní vlastnosti. Vylepšený pohonný hybridní systém Hybrid Dynamic Force využívá čtyřválcový 2,5litrový benzinový motor, jehož hlavním úkolem je nabídnout čistou radost z jízdy. V závislosti na podmínkách na silnici systém optimálně rozděluje výkon mezi přední a zadní nápravu, což zajišťuje výjimečný výkon bez kompromisů a dodává důvěru v jakékoli situaci na silnici.

Toyota RAV4 Hybrid

Hybrid, jaký tu ještě nebyl

Nejnovější hybridní pohon o celkovém výkonu až 222 koní (s pohonem 4x4) zajišťuje vysokou efektivitu. Kombinovaná spotřeba na úrovni 4,5 l/100 km (předběžné údaje pro verzi 4x2) a velmi nízké emise škodlivin jsou při tak velkém výkonu opravdu unikátní. Veškeré komponenty skvěle spolupracují díky nové platformě TNGA.

Toyota RAV4 Hybrid

Široká škála technologií

Toyota RAV4 technologiemi přímo hýří. Chytré digitální zpětné zrcátko zobrazuje situaci za vozem, panoramatický 360° monitor ukazuje okolí vozu, nový prémiový systém ozvučení JBL nebo 8“ dotyková obrazovka s vysokým rozlišením, to vše činí jízdu ještě příjemnější.

Technologie Apple Car Play* a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play* a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 7'' a 8'' displeji multimediálního systému Toyota Touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

Rozhraní Android Auto™

Rozhraní Android Auto™

Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty RAV4.

Vždy online

Vždy online

Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

Neztraťte svůj směr

Neztraťte svůj směr

Zobrazujte si Apple Maps nebo jiné mapové aplikace přímo na dotykovém displeji Toyoty RAV4 společně s dopravními informacemi v reálném čase.

Služby Toyota Connected/MyT

Služby Toyota Connected/MyT

Pomocí aplikace MyT pro chytré telefony můžete se svým vozidlem komunikovat odkudkoli.

Bez kompromisů

Toyota RAV4 byla postavena pro cesty všeho druhu a navržena tak, aby nesplynula s šedí davu. Díky pokrokovému hybridnímu ústrojí s autonomním dobíjením můžete využívat všech výhod elektrického pohonu bez jakéhokoli nepohodlí. A vzhledem k interiéru, stejně pohodlnému jako prostornému, budete proplouvat městem plně ochráněni před všemi nebezpečími a v naprostém pohodlí.

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.