Toyota Verso

Nejlepší rodinný vůz

Verso
Nejlepší rodinný vůz

Verso. Připravte se na dobrodružné výpravy s celou rodinou

Pohodlí, všestrannost, funkčnost, bezpečnost, spolehlivost a mnohem více. Toyota Verso přináší jen samé výhody. Objevte všechny možnosti sedmimístného rodinného MPV, zvolte si ideální verzi i příslušenství přesně podle vašich rodinných potřeb a vydejte se ihned na cesty.

Hlavní prvky

Toyota Verso - Inovace

Inovace

Odhalte pokroková technická řešení Toyoty Verso, jako jsou multimediální systém Toyota Touch 2 s navigací Go nebo zadní kamera či propojení s mobilním telefonem.

Toyota Verso - Interiér

Interiér

Kompaktní zvenčí, prostorná uvnitř. Toyota Verso nabízí řešení k přepravě zavazadel všeho druhu včetně mnoha úložných prostor pro nezbytné maličkosti, které byste po cestě mohli potřebovat.

Toyota Verso - Design

Design

Sportovní silueta s výraznými, ale současně hladkými křivkami, světlomety se zabudovanými LED světly denního svícení a velká maska chladiče. Vzhled Toyoty Verso je stejně podmanivý jako její všestranné schopnosti.

Nástupci Toyoty Verso

V nabídce od Toyoty najdete mnoho vozidel zaměřených na všestrannost.

Toyota PROACE Verso

PROACE Verso

Seznamte se s novou Toyotou PROACE Verso, která nabízí mimořádné cestovní pohodlí a bezkonkurenční prostornost i pro ty nejodvážnější cestovatelské plány.

Toyota PROACE CITY Verso

PROACE CITY Verso

Praktické MPV s označením PROACE CITY Verso je dokonalou volbou všech rodin, které kladou důraz na aktivní životní styl.

Toyota RAV4

RAV4

A pokud hledáte reprezentativní SUV s hybridním pohonem a širokou nabídkou vyspělých technologií, vaše volba je snadná – RAV4.

Galerie

Nákupní nástroje