Yaris Cross Adventure - 5dveřový

 • 9" HD obrazovka multimediálního displeje
 • Bezdrátové nabíjení mobilního telefonu
 • Přední sportovní sedadla
 • Vyhřívaný volant
Porovnat
Toyota Yaris Cross - Adventure - 5dveřový
 • Modrá kobaltová s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Zlatá hřejivá s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Červená karmínová s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Bílá perleťová s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Stříbrná třpytivá s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Bronzovozelená s černou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Šedá popelavá se zlatou střechou Pokračovat s tímto motorem
 • Černá noční obloha se zlatou střechou Pokračovat s tímto motorem
od
702 000 Kč
Spotřeba
5.1 l/100 km
Emise
112 g/km
Výkon
116 koní

Ukázat více typů Yaris Cross

Hybrid vítán

Díky spojení odvážného designu s prostorným interiérem a skvělým výhledem na silnici nabízí Yaris Cross skutečný přístup SUV v kompaktním měřítku. S AWD-i budete mít vždy nástroj, abyste mohli jet dál.

Hlavní vlastnosti Toyota Yaris Cross

 • Vždy v pohybu

  Se zvýšenou světlou výškou a vyšší polohou řidiče vám kompaktní Yaris Cross dává jistotu zvládnout městskou džungli. Díky inteligentnímu pohonu všech kol i prostornému a všestrannému interiéru vás vždy udrží v pohybu.

 • Skvělý balanc v každé situaci

  Díky jedinečné kombinaci hybridního pohonu a inteligentního pohonu všech kol se budete v Yaris Cross cítit nezastavitelně. Jeho samonabíjecí hybridní systém poskytuje výkon a účinnost, které jsou ve své třídě nepřekonatelné, zatímco AWD-i poskytuje kontrolu nad nečekanými situacemi na cestách.

 • Vždy připojen, nic ho nerozhodí

  Díky systému Toyota Smart Connect je každá z cest méně stresující. Nová 9" dotyková obrazovka s rozlišením HD nabízí přístup ke cloudové navigaci Connected s živými událostmi na silnici i bezdrátovou integraci chytrých telefonů, včetně Apple CarPlay* a Android Auto ™. V Yaris Cross máte pohodlí a ovládání na dosah ruky.

NOVÝ MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM

Toyota Yaris Cross může být vybavena nejnovějším multimediálním systémem Toyota Smart Connect®, který je plný skvělých funkcí, které vám usnadní jízdu. Díky přehlednému 9“ HD displeji může každý řidič využívat inovativní služby mobility nebo technologie podporující přístup k navigaci a dalším multimediálním aplikacím.

Toyota Yaris Cross

CLOUDOVÁ NAVIGACE CONNECTED

Multimediální systém Toyota Smart Connect® má online připojení k mapám v cloudu, takže zobrazuje dopravní informace v reálném čase, stejně jako dostupné trasy.

Toyota Yaris Cross

AKTUÁLNÍ INFORMACE O DĚNÍ NA SILNICI

Online navigace znamená, že všechny dopravní události jsou aktualizovány v reálném čase a řidič se může efektivněji vyhýbat dopravním zácpám, pracím na silnici nebo používat spolehlivá upozornění na radary a rychlostní limity.

Toyota Yaris Cross

BEZDRÁTOVÉ ANDROID AUTO™ A APPLE CARPLAY*

Toyota Smart Connect® umožňuje bezdrátové online připojení k telefonu prostřednictvím rozhraní Android Auto™ a Apple CarPlay*, díky čemuž dochází k rychlejšímu přenosu dat a většímu pohodlí při používání.

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.

Podívejte se zblízka

Objevte více o klíčových vlastnostech Yaris Cross. Podívejte se na jeho stylový design ze všech úhlů otáčením o 360 stupňů.

 • Přilákejte pozornost města

  Yaris Cross podporuje vaši snahu vyniknout. Bohaté zkušenosti s SUV se setkávají s odborností při stavbě malých automobilů a přinášejí design jako žádný jiný. Výrazné podběhy kol, velká 18" kola z lehkých slitin a výrazný styl inspirovaný diamanty dodávají opravdový půvab SUV, díky kterému se můžete sebevědomě vydat do města.

 • Nezastavitelná energie

  Díky hybridnímu systému čtvrté generace s hybridním pohonem v Yaris Cross je každá jízda bez námahy. Nejnovější hybridní pohonné ústrojí o objemu 1,5 litru o výkonu 116 koní poskytuje výkon a účinnost, která je ve své třídě nepřekonatelná. Plynulým přechodem z benzinu na elektrický pohon budete odměněni rychlou odezvou, vynikající spotřebou paliva a působivě nízkými emisemi CO2, díky čemuž můžete cestovat dál s nulovými emisemi.

 • Spolehněte se na Toyota T-Mate

  Díky T-Mate je Yaris Cross vždy o krok napřed, ať už vás čeká jakékoli dobrodružství. T-Mate je název pro komplexní řadu bezpečnostních systémů Toyota a pokročilých asistenčních systémů řidiče. Od technologií aktivní bezpečnosti, jako je předkolizní systém, až po pokročilý parkovací asistent Toyota Teammate. T-Mate podporuje cesty od rušných dálnic až po přeplněná města a pomáhá chránit vás, vaše spolujezdce i ostatní účastníky silničního provozu.

 • Prostor bez omezení

  Praktický a všestranný, Yaris Cross je vybaven elektricky ovládanými zadním víkem, které se aktivuje, když máte plné ruce. Flexibilní polohu zavazadlového prostoru lze upravit tak, aby poskytovala bezpečné uložení pod podlahou nebo větší zavazadlový prostor, zatímco inovativní flex pás zajišťuje vše od kol až po snowboardy. Objem zavazadlového prostoru je zvýšen sklopným systémem zadních sedadel 40:20:40, což vám poskytne prostor, který potřebujete a nemusíte nic nechávat doma.

Stáhněte si aplikaci na svůj mobilní telefon nebo tablet a podívejte se na Yaris Cross odkudkoli

Google Play App Store

Chcete vědět víc? Podívejte se na prezentace Yaris Cross

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.