Akční nabídky
Prodejní a servisní místa
ONLINE SHOWROOM
Ceníky

Yaris Executive - 5dveřový

 • 6 reproduktorů
 • 9" multimediální displej
 • Modré ambientní osvětlení předních dveří
 • Automatická klimatizace dvouzónová
Porovnat
Toyota Yaris - Executive - 5dveřový
  • Bílá čistá Pokračovat s tímto motorem
 • Šedá popelavá Pokračovat s tímto motorem
 • Černá klasická Pokračovat s tímto motorem
 • Bronzovozelená Pokračovat s tímto motorem
 • Bílá perleťová Pokračovat s tímto motorem
 • Červená karmínová Pokračovat s tímto motorem
 • Stříbrná třpytivá Pokračovat s tímto motorem
Od
465 000 Kč
Výkon
125 koní

Ukázat více typů Yaris

Proč zastavovat?

Nový Yaris, dokonalý vůz navržený pro život ve městě, kombinuje pokrokovou hybridní technologii s nepřehlédnutelným designem, který zdaleka hlásá „připraven vyrazit“. Protože když máte tolik energie, proč zastavovat?
Car of the year 2021

Stáhněte si aplikaci na svůj mobilní telefon nebo tablet a podívejte se na nový Yaris odkudkoli

Google Play App Store Youtube

Rozhlédnout se kolem

Podívejte se na klíčové vlastnosti Yarisu. Otáčejte vozidlo, abyste na něj viděli ze všech úhlů.

 • Design, který vás žene kupředu

  Yaris přináší expresivní design, který vyjadřuje vášeň pro život a lásku k pohybu. Je odvážný a výrazný, jeho široký, ale kompaktní postoj nabízí stabilitu a jistotu pohybu.

 • Hybrid, síla elektrifikace

  Yaris představuje zcela nový zážehový motor o objemu 1,5 litru a vylepšený hybridní systém 4. generace, který nabízí bezkonkurenční kombinaci poutavého výkonu a vynikající hospodárnosti. Nová, lehká lithium-iontová baterie, postavená na více než 20 letech zkušeností, dokáže uchovat více energie, zatímco samonabíjecí hybridní systém dokáže více rekuperovat, takže si budete moci užívat až 80 % času stráveného v elektrickém režimu na městských cestách, kdy budete využívat čistě elektrickou energii a zároveň produkovat nulové emise z výfuku.

 • Podpořte svůj výkon

  Yaris nabízí výběr ze tří benzinových pohonných jednotek: tříválce 1,0 l a zcela nového tříválce 1,5 l, který je k dispozici s hybridním pohonem i bez něj. Motor o objemu 1,5 litru s vysokým točivým momentem zajišťuje plynulé a lineární zrychlení. Je citlivý a svižný ve městě a skvěle se s ním jezdí i na dálnici.

 • Inspirativní technologie

  S Yarisem se ocitnete v srdci technologií. Díky intuitivní integraci si můžete užívat konektivitu s chytrým telefonem prostřednictvím Apple CarPlay™ a Android Auto™. Nechybí ani 3D mapové podklady s aktualizacemi vzduchem, bezchybný zvuk z prémiového audiosystému JBL a 10" Head Up Display.

Toyota Yaris – nejdůležitější vlastnosti

 • Vůz navržený pravými nadšenci, poháněný posedlostí.

  Každý kousek nové Toyoty Yaris byl promyšlen do posledního detailu. Má odvážný a výrazný postoj, který vyzařuje bezpečí, které je v souladu s jeho agilní a dynamickou povahou.

 • Hybrid, elektrizující síla

  Yaris přináší zbrusu nový zážehový motor 1,5 litru a zdokonalený hybridní systém 4. generace pro bezkonkurenční spojení jízdních schopností a mimořádně nízké spotřeby paliva.

 • Elegance pro každý den

  Yaris s moderním, příjemným a stylovým interiérem spojuje kvalitní zpracování a ambientní osvětlení tak, aby vzniklo prostředí oslovující všechny smysly, které vás nikdy nepřestane bavit.

Navrženo pro svobodomyslného ducha.
Postaveno pro město.

Toyota Yaris GR SPORT spojuje kompaktní rozměry do města, tolik oceňované každým řidičem, se sportovním a dynamickým vzhledem vozů postavených na tradici Toyota Gazoo Racing. Svobodomyslný vůz, čerpající z tradic rallyového závodění, doslova překypuje energií a skýtá vrcholné potěšení za volantem.

Kompaktní podoba.<br>Dospělý přístup

Kompaktní podoba.
Dospělý přístup

Usedněte za volant nové Toyoty Yaris GR SPORT a nechte si vykouzlit úsměv na tváři při každé jízdě. Kompaktní, stylový a sympatický městský hybrid je jedinečným zhmotněním půvabu. Exkluzivní odstín karoserie a kultivované stylistické prvky propůjčují Toyotě Yaris GR SPORT atraktivní sportovní vzhled. Řada odkazů k týmu Toyota Gazoo Racing – od nové mřížky chladiče až po zadní difuzor. Velké věci přicházejí v kompaktní podobě.

Interiér inspirovaný<br>světem motorsportu

Interiér inspirovaný
světem motorsportu

Vše spočívá v detailu. K usednutí lákají stylová sedadla čalouněná černou látkou s kultovním červeným prošíváním GR SPORT a doplněná logy GR SPORT na hlavových opěrkách. Vzhled inspirovaný soutěžemi WRC dokládají sladěné červené akcenty na volantu obšitém kůží a voliči převodovky. Charakter stvrzují sportovní hliníkové pedály. Ke sportovní atmosféře v kabině přispívá i tlačítko spouštění motoru a přístrojový štít.

Detaily jako základ kvalitní jízdy

Detaily jako základ kvalitní jízdy

Za vynikající stabilitou a ovladatelností stojí robustní a lehká karoserie doplněná o aerodynamické prvky, jakož i nová 18" litá kola s broušenými povrchy. Na tradice týmu Gazoo Racing odkazují poutavé detaily, jako např. dekorativní linky na kolech v exkluzivní červené GR SPORT. Mimořádné jízdní schopnosti a suverénní styl.