Výbava

 • Automatická klimatizace dvouzónová
 • Přední sportovní sedadla
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • 17" litá kola černá se strojově opracovanými povrchy (5 dvojitých paprsků)
Toyota Yaris - Premiere Edition - 5dveřový
  • Červená Tokyo se střechou v černé barvě Pokračovat s tímto motorem
Vybrat motor
Od
465 000 Kč
Spotřeba
5.5 l/100 km
Sedadla
5 s.

Ukázat více typů Yaris

Volitelná výbava

Ať již vyznáváte jakýkoli životní styl, Toyota vždy dokáže nabídnout širokou škálu prvků volitelné výbavy, abyste mohli využívat svůj vůz skutečně na maximum. Od stylového příslušenství přes chytré technologie až po praktické prvky navržené pro jakékoli jízdní podmínky – na bezpečnou a pohodlnou cestu vyrazíte v plné zbroji. Níže naleznete kompletní seznam prvků volitelné výbavy, které byly navrženy a vyrobeny speciálně pro váš vůz Toyota:

 • Pakety
Toyota Yaris - Premiere Edition - 5dveřový

Výbava na přání a příslušenství

Seznamte se s naší nabídkou prvků příslušenství, navržených speciálně pro váš vůz Yaris Premiere Edition, a nakonfigurujte si svoji budoucí Toyotu v několika snadných krocích.

Pro vaši bezpečnost

Toyota Yaris je vybavena paketem Toyota Safety Sense, zahrnujícím vyspělé systémy na podporu řízení.

Vyspělé technologie

Toyota Yaris doslova překypuje pokrokovými technologiemi, od hladce běžících a hospodárných hybridních pohonů až po bezpečnostní funkce nebo prvky digitální konektivity.

 • Volte hybrid pro hospodárnější budoucnost

  Jako průkopník technologií hybridního pohonu jsme nastolili nová měřítka a neustále vyvíjíme pokroková řešení hospodárného cestování v moderních městech i za jejich hranicemi.

  Další informace o hybridním pohonu
 • Vůz propojený s vaším světem

  MyT je sestava online služeb, od vyhledání vašeho vozidla až po naplánování trasy. Prostřednictvím aplikace MyT zůstáváte v kontaktu se svým vozidlem a otevírají se vám široké možnosti ke zvýšení každodenního pohodlí.

  Další informace o službách MyT
 • Široká nabídka multimediálních funkcí

  Systém Toyota Touch 2, zahrnující propojení telefonu přes Bluetooth, přehrávání souborů MP3/WMA a dopravní informace TomTom v reálném čase, přibližuje veškeré potřebné informace a média na dosah ruky. Díky integraci chytrého telefonu prostřednictvím Apple CarPlay™ nebo Android Auto™ můžete používat i své oblíbené aplikace jako např. Spotify, WhatsApp, Audible, Mapy Google a Waze, které jsou dostupné prostřednictvím hlasové asistentky Siri nebo povelu Ok Google.

  Další informace o systému Toyota Touch 2