1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...

Toyota bZ4X Prestige

5 dveřový

TOYOTA bZ4X
Černá hvězdná

Již od

1450000.0

Motorizace

Elektromotor (217 k)

Standardní záruka

8 LET/160 000 KM

TOYOTA bZ4X

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

Již od
1450000.0
(vč. DPH)
162 Wh/km

Spotřeba elektřiny

445 km

Elektrický dojezd

71.4 kWh

Kapacita baterie

Obrázky jsou uvedeny pro účely srovnatelnosti; porovnejte pouze spotřebu paliva a hodnoty CO2 s ostatními vozy testovanými podle stejných technických postupů. Tato čísla nemusí odrážet skutečné jízdní výsledky. Všechna vozidla jsou certifikována podle World Harmonized Light Vehicle Test Procedure (WLTP). Údaje o emisích CO2 se mohou lišit od informací vytištěných před 1. dubnem 2020 z důvodu změny oficiální metody výpočtu.


Prozkoumejte 360 °

 • Design

  Elegantní styl, všudypřítomné SUV

  Toyota bZ4X kombinuje elegantní a vyspělý vzhled elektrického vozidla se sebevědomým designem SUV. Výsledkem je inovativní elektrické vozidlo, které funguje na všech površích a přitahuje pohledy svého okolí.

 • Úžasné jízdní výkony

  Užijte si nejlepší elektrický výkon ve své třídě s Toyotou bZ4X a zanechejte za jízdy nulové emise. Vysoce citlivá a nabízí rychlost a točivý moment, když je potřebujete. Díky svým vynikajícím schopnostem pohonu všech kol poskytuje Toyota bZ4X skutečně bezproblémový zážitek z jízdy.

 • Skvělá výdrž baterie

  Toyota bZ4X dokáže ujet více než 500 km* na jedno plné nabití. Dojezd může být maximalizován díky volitelné solární střeše. *Dle cyklu WLTP. Dojezd závisí na zvolené výbavě, pohonu a místních jízdních podmínkách.

 • Toyota T-mate – vždy s vámi pro bezpečné cestování

  Toyota bZ4X přichází s T-Mate, nejlepšími bezpečnostními funkcemi ve své třídě. T-Mate je řada systémů navržených tak, aby vás podpořily a učinily jízdu bezpečnější, ať už parkujete, nebo jedete po dálnici či ve městě. T-Mate zajišťuje, že jste vždy v bezpečných rukou.

Na celou obrazovku Zavřít