1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...


Prozkoumejte 360 °

 • Styl, který nelze ignorovat

  Stejně jako je Corolla Hatchback dynamická a sofistikovaná pod uvnitř, odráží tyto hodnoty i její odvážný design exteriéru. Elegantní profil se vyznačuje nízkou kapotou a aerodynamickou linií střechy, zatímco pohledy zepředu a zezadu odhalují cílevědomý postoj vozu na silnici.

 • Plně hybridní pohon bez kompromisů

  Plně hybridní pohonná jednotka páté generace nové Corolly Hatchback je tišší, kompaktnější a responzívnější než kdy dříve, s nízkými emisemi a okamžitým výkonem. Kromě režimů pohonu Normal, Eco a Power nabízí také plně elektrický režim pro pohodovou jízdu s nulovými emisemi.

 • Výkonná konektivita

  Intuitivní digitální zážitek Corolly je nabitý funkcemi, které vám pomohou zůstat napřed. Jeho rozhraní, 10,5” dotyková obrazovka, je stejně rychlé a citlivé, jako krásné na pohled. Uživatelsky přívětivý s logickými nabídkami a ostrým displejem s vysokým rozlišením umožňuje přesné zadávání a minimalizuje čas strávený s očima mimo silnici. Zároveň 12,3” multiinformační displej rychle sděluje klíčová jízdní data na první pohled.

 • Toyota T-Mate. S vámi pro bezpečnější cestu

  Pro nejlepší bezpečnostní funkce ve své třídě je Corolla Hatchback vyrobena s T-Mate – vaším užitečným jízdním partnerem. T-Mate je řada systémů navržených tak, aby vás podpořily a učinily jízdu bezpečnější, ať už jste na dálnici, ve městě nebo na parkovišti. T-Mate zajišťuje, že jste vždy v bezpečných rukou. Níže uvedený seznam ukazuje výběr toho nejdůležitějšího, objevte úplný obsah T-Mate pro Corollu Hatchback v konfigurátoru vozu.

Na celou obrazovku Zavřít
Otočit Přejeďte prstem