1. Nová auta
 2. Corolla Touring Sports 2023
Chci...
Chci...

NOVÁ COROLLA TOURING SPORTS

OSTŘEJŠÍ. CHYTŘEJŠÍ. BEZPEČNĚJŠÍ.
Přinášíme první obrázky nové a modernizované Toyoty Corolla Touring Sports. Celosvětově oblíbená Toyota je nyní ještě lepší než kdy v minulosti díky vylepšenému exteriéru a modernímu designu interiéru, intuitivním technologiím a hybridnímu pohonu 5. generace pro více radosti za volantem.

Styl, který nezapadne

První věcí, které si na Toyotě Corolla Touring Sports všimnete, je její smělý a dynamický zevnějšek, který můžete ještě zatraktivnit volbou některého z dvoubarevných odstínů karoserie. Od atraktivních Bi-LED světlometů přes novou stylovou masku až po nepřehlédnutelnou výbavovou linii GR SPORT – podobný design jednoduše nelze ignorovat.

Corolla Hatchback
 • Atraktivní Bi‑LED světlomety

  Ostré horizontální světlomety ve tvaru písmene J, inspirované efektními křivkami dravce, dodávají vozu nepřehlédnutelný charismatický vzhled. Pokrokové Bi‑LED světlomety disponují jedinečnou duální funkcí obrysových a směrových světel.

 • Nová stylová maska

  Nově pojatá spodní část masky chladiče s lesklým vzorem rastru a ornamenty ve tvaru písmene C zdůrazňuje nižší těžiště, zatímco širší rámečky kolem mlhových světel a výlisky evokují robustnější postoj.

 • Sportovní 18" litá kola GR SPORT v tmavě šedém provedení s broušenými povrchy

  Zbrusu nová 18" litá kola, navržená speciálně pro verzi GR SPORT, umocňují sportovní design tohoto vozu. Originální symetrický tvar přináší pocit větší dynamičnosti.

 • Moderní zadní kombinovaná světla

  Součástí modernizace modelové řady jsou nově pojaté zadní skupinové svítilny, které zdůrazňují moderní charakter vozu a současně zajišťují vynikající viditelnost. Matná vnitřní čočka zprostředkuje plošné osvětlení a přináší atraktivní vzhled.

 • Výrazný zadní nárazník

  Exkluzivní vzhled zadního nárazníku přináší zcela nový design, jenž vyjadřuje moderní a sportovní vzhled tohoto vozu. Nárazník z materiálu TSOP se vyznačuje vysokou tuhostí a příkladnou recyklovatelností.

Usedněte a uvolněte se

Interiér Toyoty Corolla Touring Sports byl navržen v souladu s potřebami celé posádky, které nabízí promyšlené technologie i pohodlí na vrcholu třídy. 

Smysl pro styl

Pokud se domníváte, že Corolla Touring Sports vypadá dobře zvenčí, tak počkejte, až se podíváte dovnitř. Naši návrháři zvolili kombinaci vysoce kvalitních materiálů, které společně vypadají vskutku podmanivě – včetně příjemně pestré nabídky textur. Konečný vzhled završují stylová sportovní sedadla. Nic nepomáhá prostornosti tolik, jako světlo, a proto Corolla v celé kabině nabízí ambientní osvětlení interiéru. Osvětlení v chladném odstínu modré dodává interiéru stylovou sportovní atmosféru. Je to důvtipný detail – jeden z mnoha, díky nimž si v tomto voze užijete každičký okamžik.

Technologie pro život

Intuitivní technologie mohou vylepšit každou vaši cestu. Seznamte se s Toyotou Smart Connect. Vychutnejte si bezproblémovou navigaci na bázi cloudu, agenta pro rozpoznávání hlasu, dopravní informace v reálném čase a informování o událostech na trase. Nový 10,5" dotykový displej hladce začleňuje palubní připojení přes Apple CarPlay nebo Android Auto™, a zpřístupňuje tak všechny vaše oblíbené mobilní aplikace i bezpočet jízdních údajů. Proměnou prošel i přístrojový štít před řidičem, který má podobu nového 12,3" sdruženého panelu s možností přizpůsobení pomocí čtyř různých režimů: Casual, Smart, Sport a Tough.

Spojení s vaší Toyotou odkudkoli

Inteligentní kokpit zajišťuje potřebnou synchronizaci dat mezi vaším vozidlem a chytrým telefonem. Aplikace MyT na chytrém telefonu usnadňuje řízení a otevírá nový svět konektivity. Plánování tras či dokonce zdokonalování způsobu jízdy s hybridním pohonem – to vše na pár doteků na displeji. Naplánujte si na dálku vychlazení nebo předehřátí interiéru ještě před vyjetím. Proměňte své všední dny se systémem Toyota Smart Connect+.

Prostor k růstu

Nová Corolla Touring Sports nabízí dost místa za všech okolností, vždy a všude. Elegantní kombi Touring Sports přináší zavazadelník a všestrannost pro ty nejnáročnější potřeby života – místo navíc pro celou rodinu i variabilitu k aktivnímu trávení volného času mimo město. Velkorysý zavazadelník pojme vše potřebné díky nastavitelné podlaze, praktickým bočním kapsám a systému pro snadné sklápění zadních sedadel. Cestující na zadních sedadlech se zde cítí stejně pohodlně jako vpředu. K otevření kufru s plnýma rukama stačí mávnout nohou pod zadní nárazníkem. Se senzorem nohy pro bezdotykové otevírání se výklopná záď otevře automaticky.

Nekompromisní výkon

Vyšší výkon bez kompromisů v otázkách spotřeby. Naše hybridní technologie páté generace s autonomním dobíjením přináší lepší akceleraci a výkon bez zvýšení emisí CO2. U nově modernizovaného provedení 2,0 litru emise dokonce poklesly. 

Radost za volantem

Řízení všech hybridních modelů od Toyoty je zdrojem radosti. Nabízejí neuvěřitelně hladkou jízdu a bleskově reagují – a při pohybu ve městě si jen vychutnáváte slastné ticho čistě elektrického režimu. Kromě toho šetří palivem a snižují emise, nicméně řízení není o nic složitější než u běžných automobilů. A jelikož se dobíjejí automaticky, nikdy je nemusíte zapojovat do zásuvky. Asi vás proto nepřekvapí, že pro některý z hybridních automobilů Toyota se rozhodlo již přes 15 milionů řidičů po celém světě.

 

Objevte radost z řízení

Všechny modely GR SPORT jsou vybaveny průkopnickým plně hybridním systémem pohonu. Vychutnejte si vzrušení spojené s hybridní pohonnou jednotkou 1,8 nebo 2,0 litru, zprostředkující vysoký výkon a působivé zrychlování, stejně tak jako nízkou spotřebu paliva a emise CO2. Platforma TNGA od Toyoty zaručuje úžasný handling a nižší těžiště v zájmu atraktivních jízdních vlastností.
Toyota T-Mate. Stále s vámi pro bezpečnější cestování
Toyota Corolla Touring Sports nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. Ten zahrnuje nejnovější generaci bezpečnostního paketu Toyota Safety Sense s možností dálkových aktualizací všech funkcí přes online připojení.
 • Toyota Safety Sense Provozní vylepšení těchto systémů zahrnují funkci potlačování zrychlení, která reaguje na náhlé použití akceleračního pedálu za pomalé jízdy; technologie pro předcházení nehodám při odbočování na křižovatkách; nouzový asistent řízení, který nově reaguje na vozidla přijíždějící v protisměru; ochranu před bočním nárazem; a dále funkci pro snižování rychlosti v zatáčkách. Technologie aktualizací na dálku (OTA) zajišťuje stálou dostupnost nejnovějších funkcí a umožňuje přidávat funkce nové ihned po jejich vydání.
 • Systémy na podporu řízení Systém sledování slepého úhlu upozorňuje řidiče na všechna vozidla, která by mohl ve vnějších zpětných zrcátkách přehlédnout. Funkce je obzvláště užitečná při předjíždění. Toyota Corolla Touring Sports rovněž disponuje funkcí E-call pro okamžité přivolání pomoci v nouzi a adaptivním systémem ovládání dálkových světel.
 • Parkovací asistent Toyota Corolla Touring Sports je vybavena dalšími pokrokovými funkcemi T-Mate na podporu parkování, jako je např. asistent pro bezpečné opuštění vozidla, upozornění na obsazení zadních sedadel a systém monitorování provozu za vozidlem s automatickým brzděním – pro více jistoty za volantem a vyšší bezpečnost všech účastníků silničního provozu.

Toyota Corolla Touring Sports – galerie modelu

SEZNAMTE SE S MODELOVOU ŘADOU COROLLA

Jedna velikost pro všechny není řešením. Pro řadu Corolla jsme nabízíme různá provedení v souladu s různorodými nároky na pohodlí a praktičnost.

Informujte mne