1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...

Yaris Selection Style

5dveřový hatchback

Yaris - Selection Style - 5dveřový hatchback
Již od
510 000 Kč
 • Multimediální systém Toyota Smart Connect
 • Asistent pro udržení v jízdním pruhu (LTA)
 • Předkolizní bezpečnostní systém (PCS) s Nouzovým asistentem řízení (ESA)
 • Systém rozpoznávání dopravních značek (RSA)
128 g/km
5.5 l/100 km
Yaris - Selection Style - 5dveřový hatchback
Bílá perleťová se střechou v černé barvě

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

 • Design

  Design, který vás žene kupředu

  Yaris přináší expresivní design, který vyjadřuje vášeň pro život a lásku k pohybu. Je odvážný a výrazný, jeho široký, ale kompaktní postoj nabízí stabilitu a jistotu pohybu.

 • Hybrid, síla elektrifikace

  Yaris představuje zcela nový zážehový motor o objemu 1,5 litru a vylepšený hybridní systém 4. generace, který nabízí bezkonkurenční kombinaci poutavého výkonu a vynikající hospodárnosti. Nová, lehká lithium-iontová baterie, postavená na více než 20 letech zkušeností, dokáže uchovat více energie, zatímco samonabíjecí hybridní systém dokáže více rekuperovat, takže si budete moci užívat až 80 % času stráveného v elektrickém režimu na městských cestách, kdy budete využívat čistě elektrickou energii a zároveň produkovat nulové emise z výfuku.

 • Podpořte svůj výkon

  Yaris nabízí výběr ze tří benzinových pohonných jednotek: tříválce 1,0 l a zcela nového tříválce 1,5 l, který je k dispozici s hybridním pohonem i bez něj. Motor o objemu 1,5 litru s vysokým točivým momentem zajišťuje plynulé a lineární zrychlení. Je citlivý a svižný ve městě a skvěle se s ním jezdí i na dálnici.

 • Inspirativní technologie

  S Yarisem se ocitnete v srdci technologií. Díky intuitivní integraci si můžete užívat konektivitu s chytrým telefonem prostřednictvím Apple CarPlay™ a Android Auto™. Nechybí ani 3D mapové podklady s aktualizacemi vzduchem, bezchybný zvuk z prémiového audiosystému JBL a 10" Head Up Display.

Na celou obrazovku Zavřít