1. Objevte Toyotu
  2. Toyota C-HR
  3. Toyota C-HR Design
Chci...

Odvážný je nyní odvážnější

Jediný pohled na koncept prologue Toyota C-HR a víte, že je to vůz, který zůstal věrný své DNA. Ale zároveň tento koncepční design nové generace zjevně dělá věci svým vlastním způsobem, razí svou vlastní cestu. Koncept je důkazem toho, že některá pravidla jsou stvořena k tomu, aby se porušovala.

Má vše a nebojí se to ukázat

Neposedný, sportovní a zábavný koncept Toyota C-HR prologue odmítá dělat kompromisy. Kombinace větších kol a kompaktních převisů karoserie mu dodává postoj, který nelze ignorovat. A co se týče stylu, je to více kupé než kdy jindy, přesto se zlepšil prostor pro cestující.

Ostrý, ale přirozený

Koncept Toyota C-HR prologue vyjadřuje pohyb prostřednictvím speciálního tvaru karoserie. Posun od precizně tvarovaného ke krásně přirozenému, toto spojení zdůrazňuje klíčové designové prvky. Silné charakterové linie zároveň dodávají konceptu Toyota C-HR silný vizuální dopad.

Jedinečné a nezapomenutelné

Předek ve tvaru kladivouna je výsledkem do sebe zapadajících tvarů a grafického světelného podpisu. Zepředu má koncept Toyota C-HR prologue něco z bystrého, pronikavého vzhledu žraloka, a je stejně jako on připraven vyrazit vpřed. Tento do sebe zapadající motiv, pokračující po celé karoserii, mu propůjčuje jedinečnou estetiku, na rozdíl od jiných modelů na silnici.

Dvoubarevné ladění nestačí

Koncept C-HR prologue přináší třetí barevný akcent – Sulphur – oproti vysoce kontrastnímu páru stříbrné s černou. Tento neohrožený sebevědomý design byl od počátku koncipován tak, aby vynikl. Budoucnost je tady?