1. Společnost
 2. Novinky
 3. Toyota Touch 2
Chci...

Multimediální systém Toyota Touch® 2

Rozšířené funkce pro ještě pohodlnější cestování

Jednoduchý. Intuitivní. Uživatelsky přívětivý. Systém Toyota Touch 2 přináší informace, zábavu a spojuje vás s okolním světem. To vše navíc v českém jazyce.

Nyní s tříletou bezplatnou aktualizací map

A poskytováním online služeb

 • Využijte bezplatnou aktualizaci map a online služby po dobu tří let, čímž získáte aktualizace a bezplatný přístup ke službám, jako jsou např. dopravní informace TomTom poskytované v reálném čase, upozorňování na rychlostní kamery*, poskytování informací o cenách paliva, informace o volných parkovacích místech, aktuální počasí či služba Aha. Bezproblémové cestování si tak budete moci vychutnat i v příštích letech.
  Nyní je snazší a rychlejší i registrace a připojení k zákaznickému portálu My Toyota. Nyní si můžete přímo ze svého vozu snadno vytvořit nový účet a instalovat potřebné aplikace.

  * Dostupnost online služeb se může lišit v závislosti na zemi, kde se vozidlo pohybuje

TOYOTA TOUCH® 2

 • Vychutnejte si každou svoji cestu

  Plný a sytý zvuk hudby si můžete vychutnat díky audiosystému, ke kterému si můžete připojit svoje vlastní přehrávače, a to buď bezdrátově pomocí Bluetooth® nebo přes USB konektor. DAB+ rádio* poskytující širokou škálu stanic a krystalicky čistý zvuk. Přehrávač CD umožňující poslouchat mnoho hodin hudby. K tomu všemu i možnost přehrávat formáty MP3 a WMA a používat konektor Aux-In/VTR.

  * Dostupné ve vybraných modelech.

Toyota Touch® 2 s navigací Go

 • Jednoduchý. Intuitivní.

  Barevná dotyková obrazovka s vysokým rozlišením poskytuje snadný přístup k širokému spektru informací, zábavy a funkcí. Zobrazuje údaje o jízdě, o nastavení klimatizace a umožňuje nastavit takové funkce, jako je zamykání dveří či rozsvícení reflektorů. Ale především usnadňuje parkování díky přenosu obrazu ze zadní kamery na displej.

 • Navigační systém

  Všechna řešení, která potřebujete k cestování po Evropě: vylepšené funkce navigace s mapami ve 2D nebo 3D, online služby v reálném čase a široká nabídka aplikací dostupných přes nová intuitivní menu. Na cestách vám pomohou dopravní aktualizace TomTom v reálném čase, které vás upozorní na dopravní kolony a doporučí alternativní trasy, abyste se vyhnuli zbytečným zdržením. K ještě vyšší jistotě za volantem může přispět upozorňování na rychlostní kamery*, abyste se mohli pohodlně usadit a v klidu si vychutnat všechny cesty.

  Nová funkce automatické navigace umožňuje naprogramovat si až čtyři cíle pro jednotlivé dny v týdnu. Takže když vyrazíte v daném časovém intervalu odjezdu, automaticky se aktivuje vámi navolený cíl a vykreslí se příslušná trasa, přičemž systém bude zobrazovat i dopravní informace, aby vaše každodenní dojíždění bylo o něco příjemnější.

  * V místech, kde to dovoluje legislativa.

 • Intuitivní navigace

  Funguje stejně pohodlně jako doma nebo v práci: aplikace Google Street View™ zobrazuje vaše bezprostřední okolí nebo obrázky z cílového místa a umožňuje dokonce současně zobrazovat informace o počasí nebo parkovacích místech v oblasti, do které máte namířeno. A tím to nekončí - když se blížíte do zvoleného cíle, systém vás informuje a počtu parkovacích míst v okolí, takže budete připraveni a vše zvládnete rychleji než v minulosti.

 • Nepřestávejte sledovat vozovku - pro vaši bezpečnost

  Funkce rozpoznávání hlasu nyní umožňuje spouštět a ovládat různé aplikace, jednoduše zadávat příkazy navigace a komunikovat s Apple Siri Eyes Free. Stačí stisknout tlačítko rozpoznávání hlasu na volantu a můžete rovnou zadávat příkazy Siri, zatímco funkce převodu textu na hlas umožňuje čtení přijatých SMS zpráv, abyste se mohli plně soustředit na řízení. Kromě toho máte k dispozici online služby Toyota s připojením přes Wi-Fi hotspot, kdy můžete využít veřejné i soukromé hotspoty, anebo si vytvořit mobilní hotspot přes svůj smartphone.

On-line návod pro Toyota Touch® 2

Projděte si on-line návod funkcemi Toyota Touch® 2

Toyota Motor Europe NV/SA (TME) poskytuje informace o systémech Toyota Touch 2, Toyota Touch 2 s navigací Go, Toyota Touch 2 s navigací Go Plus (dále jen „Systémy“) podle svých nejlepších schopností a situace v daném čase. TME nemá žádné oficiální zástupce ve vztahu k těmto Systémům, jejich obsahu a přesnosti informací a příslušných zobrazení. Všechny závazky TME vyplývající z případné nepřesnosti či chyb jsou výslovně vyloučeny v maximálním možném rozsahu povoleném zákonem. Podle našeho nejlepšího vědomí jsou veškeré informace správné a aktuální. Vezměte, prosím, na vědomí, že možnosti aplikace systému závisejí na modelu a třídě vozu a na místních podmínkách. Další informace lze získat od místního autorizovaného prodejce Toyota.
• Automatické stahování telefonních kontaktů vyžaduje, aby byl Váš mobilní telefon vybaven funkcí Phone Book Access. Použití online služeb vyžaduje kompatibilní mobilní telefon s možností sdílení dat (tethering). Data stahovaná z mobilní datové sítě mohou být v závislosti na Vaší smlouvě zpoplatněna. Tyto poplatky mohou být zpoplatněny různým způsobem, obraťte se proto na svého poskytovatele služeb. Registrace na zákaznickém portálu Moje Toyota je povinná. Aplikace je možno stahovat, aktivovat a nakupovat ze zákaznického portálu Moje Toyota a může za ně být účtován příplatek. Propojení Bluetooth® vyžaduje kompatibilní mobilní zařízení. Dostupnost služeb poskytovaných pomocí (například online vyhledávání POI) závisí na kompatibilitě mobilního telefonu vybaveného systémem Bluetooth® (s profi lem DUN nebo PAN Bluetooth®) s datovým tarifem. To také vyžaduje mobilního operátora, který umožňuje sdílení dat - tethering (pro informace o sdílení dat se obraťte na svého mobilního operátora). Funkce Bluetooth® SMS vyžaduje profi l Bluetooth® MAP na mobilním telefonu.