e-PALETTE
Vyobrazeno koncepční vozidlo.
Nová služba mobility pro všechny
e-Palette je první elektromobil s bateriovým pohonem, vyvinutý speciálně pro potřeby Autono-MaaS*, prostředek pro olympijské a paralympijské hry v Tokiu 2020 usnadní přepravu pracovníků i sportovců v rámci her. Nejméně desítka těchto vozů bude projíždět okruh v rámci olympijské a paralympijské vesnice.
Výkon
Elektrická energie
Navigace
Autonomní řízení
PRO VŠECHNY
Služby v souladu s požadavky zákazníků
e-Palette je možné mnohostranně upravovat podle potřeby, podobně jako když mícháme barevné odstíny na paletě. Díky ploché podlaze a velkorysému uspořádání prostoru interiéru zcela bez překážek a s nízkou podlahou je možná zástavba vybavení přesně v souladu s potřebami uživatele: například spolujízda, hotelový pokoj nebo maloobchod.
Pro podnikání
Společně, chytře
V roli poskytovatele služeb mobility se Toyota zaměřuje na vytváření nových a zajímavých funkcí, které mohou partneři využít k rozšiřování služeb a zkvalitňování života svých zákazníků. e-Palette je jedním z prostředků sociální mobility k uskutečnění této vize. Toyota má v plánu spolupracovat na tomto cíli s dalšími poskytovateli služeb a technologickými firmami.