e-Palette z čelního tříčtvrtečního pohledu.
Na obrázcích jsou prototypy Toyota. Neprodejné.
e-Palette
Nová služba mobility pro všechny.
e-Palette je nová generace elektromobilu s bateriovým pohonem (BEV), navrženého speciálně pro potřeby „mobility jako služby“ (MaaS*); vůz využívá řadu technologií vč. elektrifikace nebo autonomního řízení s konektivitou. e-Palette podporuje mj. dopravní a obchodní služby k usnadnění života zákazníků.
*Spojení slov „autonomní“ a „mobilita jako služba (mobility as a service)“ popisuje služby mobility Toyota s využitím vozidel podporujících autonomní řízení.
Babička zdraví své vnouče prostřednictvím obrazovky v životní velikosti na robotovi T-TR1.
Na obrázcích jsou prototypy Toyota. Neprodejné.
T-TR1
Roboti pro virtuální mobilitu vylepšují možnosti člověka.
Koncepční robot T-TR1 od Toyoty ukazuje možnosti virtuální mobility i to, jak robotika může podpořit možnosti člověka udržovat spojení mezi lidmi a místy.
LQ používá elektromotor, umělou inteligenci a futuristické stylistické ztvárnění.
Na obrázcích jsou prototypy Toyota. Neprodejné.
LQ
Budování citové vazby mezi vozidlem a jeho řidičem.
„LQ“ je koncepční vozidlo, které prostřednictvím vyspělých technologií buduje citovou vazbu mezi automobilem a jeho řidičem v duchu klíčové filozofie vývoje „Learn, Grow, Love – Učit se, růst, milovat“. LQ disponuje schopnostmi autonomního řízení a jeho součástí je i výkonný interaktivní agent „Yui“ na bázi umělé inteligence, jenž se dokáže učit od řidiče a nabídnout ryze osobní zážitky spojené s mobilitou. Samotné označení „LQ“ vyjadřuje víru Toyoty v to, že uvedený přístup motivuje k vývoji budoucích vozidel schopných pěstovat vztah mezi automobilem a řidičem.
Humanoidní robot od Toyoty s označením T-HR3 s bílými vnějšími panely a černými pohyblivými klouby.
Na obrázcích je prototyp Toyota. Neprodejné.
THR-3
Vnímavé a dálkově ovládané robotické prostředky.
Robot T-HR3 je schopen napodobovat jemné pohyby lidského těla, a zlepšovat tak mobilitu osob v jejich vlastní domácnosti, jakožto i schopnosti a bezpečnost zaměstnanců na pracovišti.
Pohled z profilu na zbrusu nový model Toyota Mirai v modrém provedení.
Na obrázcích jsou prototypy Toyota.
Zcela nová Mirai
Další vývojová fáze technologie FCEV.
Kompletně přepracovaná Toyota Mirai představuje zásadní posun na cestě k elektromobilům na palivové články (FCEV) a potenciální vodíkové společnosti.
Autobus poháněný vodíkovými palivovými články s nápisem „FUEL CELL BUS“ na digitálních displejích.
Na obrázcích je prototyp Toyota.
Sora – elektrifikovaný autobus na palivové články
Praktický a ekologický.
Autobus na palivové články Sora (akronym z výrazů pro vodní cyklus: Sky, Ocean, River, Air – obloha, oceán, řeka, vzduch) svojí formou a funkčností podporuje mobilitu veřejnosti a současně chrání životní prostředí před škodlivými emisemi CO2.
Všichni tři zástupci produktové řady bateriových elektromobilů pro pěší zóny.
Na obrázcích jsou prototypy Toyota. Neprodejné.
Bateriové elektromobily pro pěší zóny
Usnadnění posledního kilometru cesty.
Stylový a ekologický elektromobil na baterie pro pěší zóny byl navržen s cílem pomoci lidem rychle se přesouvat po městě na „posledním kilometru“ jejich trasy. Toyota poskytne prostředky osobní mobility v provedení „pro stání“, určené bezpečnostním pracovníkům a zdravotníkům na různých místech konání olympijských a paralympijských her Tokio 2020.
Čelní tříčtvrteční pohled na vozidlo APM (Accessible People Mover – osobní přepravník) s vytaženou rampou pro invalidní vozík.
Na obrázcích jsou prototypy Toyota. Neprodejné.
APM (Accessible People Mover)
Podle vašich možností mobility.
Přepravník APM (Accessible People Mover) byl speciálně navržen pro olympijské a paralympijské hry Tokio 2020. V souladu s vizí „Mobilita pro všechny“ nabízí řešení „na poslední kilometr cesty“, kdy pomáhá přepravit co nejvíce osob na nejrůznější akce a místa konání – sportovce a organizátory her, jakožto i návštěvníky všeho druhu.
Čelní pohled na nový vůz JPN Taxi s nápisem „JPN TAXI“ na střeše vozidla a mřížce chladiče.
Na obrázcích jsou prototypy Toyota.
JPN Taxi
Zhmotnění ducha japonské pohostinnosti.
JPN Taxi je vyvedeno v tradičním japonském odstínu koiai (inkoustově modrá), jenž symbolizuje bezpečí, důstojnost a konvenčnost. Avšak po otevření posuvných dveří odhalíme všestranně využitelný interiér pro nejširší spektrum pasažérů.