T-HR3
Vyobrazen prototyp. Není určeno k běžnému prodeji.
Vnímavé a dálkově ovládané robotické prostředky
Třetí generace humanoidního robota kráčí ve stopách svých dvou předchůdců a připravuje půdu pro budoucnost. Technologie, které jsme vyvinuli v rámci našeho nepolevujícího úsilí o 'Stále lepší mobilitu pro všechny', nám umožnily vytvořit vyspělejšího, bezpečnějšího a vyváženého robota, založeného na promyšlené konstrukci. Imitováním elegantní mechaniky lidských pohybů možná již brzy dokážeme nabídnout intuitivní ovládání v místech a situacích, kde to doposud nebylo myslitelné.
VÝŠKA
1 540 mm
KLOUBY
32
DOJEZD
99,78 km
Technologie
Ovládání vlastními přirozenými pohyby
Celé tělo robota je možné zcela intuitivně ovládat systémem MMS (Master Maneuvering System) prostřednictvím nositelných ovládacích prvků, které pohyby rukou, paží a nohou převádějí na pohyby robota. Pomocí displeje nasazeného na hlavě uživatel vidí svět z pohledu robota.
Vyvážení a schopnost spolupracovat s člověkem.
Flexibilita
Technologie schopná imitovat každý váš pohyb
Technologie TSM (Torque Servo Modules – servomoduly pro regulaci točivého momentu) umožňuje robotovi imitovat lidské pohyby s příkladnou flexibilitou a rovnováhou. Dvacet devět částí těla (včetně deseti prstů) disponuje plným rozsahem pohybu pro hladké a synchronizované fungování.