V závodním tempu vstříc budoucnosti

Toyota na autosalonu v Paříži

Zájem všech automobilových fanoušků se soustředí na autosalon v Paříži, městě pyšnícím se pozoruhodnou historií, a proto se Toyota rozhodla právě zde prezentovat svoji vizi budoucnosti motorismu. 
 
V očích Toyoty vypadá budoucnost optimisticky, neboť TOYOTA GAZOO Racing právě vstupuje do nové vzrušující epochy ve světě motorsportu, Toyota C-HR poprvé vyjíždí na silnice a v evropské premiéře se na autosalonu představuje zbrusu nový Prius Plug-in Hybrid!

/
 
Posouváme hranice k lepšímu

Středem prezentace v Paříži je projekt TOYOTA GAZOO Racing, pod nímž se soustřeďují všechny naše aktivity v oblasti motoristického sportu. To nám umožní pokračovat v dalších inovacích a vývoji nových technologií, přičemž díky zkušenostem nabytým při testování našich závodních vozů až na hranici možností dokážeme zlepšovat i sériové modely, které používáte den co den.  
 
Vlajku projektu TOYOTA GAZOO Racing nyní nese nová Toyota Yaris WRC, aktuálně testovaný vůz nové generace. Součástí expozice je i model Toyota C-HR Racing, který si letos již vyzkoušel závodní okruh během vytrvalostní soutěže 24 hodin Nürburgringu. 

Zjistěte více

/
Surový diamant

Toyota C-HR se již brzy objeví v ulicích měst, a to pouhý rok po premiéře odpovídajícího konceptu na loňském autosalonu ve Frankfurtu. V Paříži se budete moci osobně seznámit s jeho propracovaným interiérem i vnějším designem postaveným na motivu diamantu.
 
Vývojáři našeho nového atraktivního crossoveru promysleli každičký detail, od spínačů ve tvaru diamantu až po vzor na výplních dveří. Toyota C-HR se plně zaměřuje na potřeby řidiče ve snaze poskytnout požitek z jízdy ve velkém stylu prostřednictvím špičkové funkčnosti a prostorné kabiny. Nezapomeňte ani na mimořádný interiér tohoto vozu! 

Zjistěte více

/
Průkopník hybridního pohonu

Seznamte se s 2. generací modelu Toyota Prius Plug-in Hybrid, která je významným krokem kupředu na naší cestě k vytvoření maximálně ekologického vozu. Tento vůz prostřednictvím nižší spotřeby, stylového charakteru a lepších jízdních schopností posouvá plug-in hybridy na novou úroveň. Oproti předchozí generaci se chlubí dvojnásobným dojezdem na elektřinu a navíc představuje celou řadu zbrusu nových technologií – včetně fotovoltaické střechy k prodloužení dojezdu na elektřinu a systému pohonu s dvojicí elektromotorů – což z něj dělá skutečného průkopníka!

Zjistěte více

/
Vykouzlí úsměv na tváři

Toyota GT86 v provedení 2017 přiváží do Paříže své osobní kouzlo, připravená vyrazit na silnice již v příštím roce. S vyšší stabilitou, lepším ovládáním a odezvou doslova láká k usednutí za volant, aby rozproudila krev ve vašich žilách! Dokonalá aerodynamika a režim "track" vás možná také zláká k jízdě na závodních okruzích. Toyota GT86 je nyní ještě elegantnější a bezpochyby vykouzlí úsměv na tváři každého automobilového fanouška!

Zjistěte více

/
Váš zábavnější dodavatel energie

V letošním okénku do budoucnosti se představuje vývojová studie TOYOTA FCV PLUS. Koncepční městský model kompaktních rozměrů s nulovými emisemi může fungovat i jako nezávislý zdroj energie. O elektřinu vyrobenou z vodíku se tento koncept po zaparkování dokáže podělit s jinými automobily nebo ji dodávat do energetické sítě. Sadu palivových článků můžete z vozu dokonce zcela vyjmout a tento čistý zdroj energie využít jinde. Efektivním využíváním energie to však nekončí – prostorný interiér je zdrojem radosti i při samotné jízdě.