Toyota otevřela nový showroom v Brně

Je evropským unikátem

2018-04-30 

Toyota otevřela v Brně ojedinělý showroom, který spojuje fleetové centrum pro podnikatele a zároveň se specializuje i na nabídku užitkových vozů. Zákazníci tak dostanou veškeré firemní služby a maximální péči na jednom místě.

Nový brněnský showroom značky Toyota je reakcí na rostoucí prodeje firemním zákazníkům. Jedná se nejen o specializované prodejní místo užitkových vozů, ale showroom zároveň splňuje parametry pro certifikovaný prodej firemním zákazníkům v rámci konceptu Toyota Business Plus.

Toyota C&K, a.s Brno
Toyota C&K, a.s Brno

“Koncepce užitkových vozů a nabídky pro podnikatele na jednom místě je unikátem svého druhu minimálně v rámci Evropy, možná i světově,” říká Radim Kurka, předseda představenstva společnosti C&K, která je brněnským partnerem značky Toyota, a doplňuje: „V novém Toyota Business centru jsou klientům k dispozici fleetoví specialisté a rovněž specialisté přímo na užitkové vozy, kteří jsou připraveni vyhovět potřebám nejen firemních zákazníků.“

Nový prostor je výjimečný také svou velikostí. Celkově může být v showroomu na Vídeňské ulici vystaveno více než 20 modelů Toyota včetně nejnovějších modelů, bestsellerů z řad osobních automobilů a široké škály užitkových vozů.

Celý prostor je zároveň zařízen tak, aby se v něm klienti cítili dobře, a v příjemném prostředí mohli počkat na vyřízení objednávky či servis vozu. Samozřejmostí je proto wi-fi připojení, kávový servis i spousta parkovacích míst přímo před showroomem.

Toyota C&K, a.s Brno
Toyota C&K, a.s Brno

V souvislosti s otevřením Business Centra je pro zákazníky připravena velice výhodná nabídka osobních a lehkých užitkových vozů značky Toyota, zahrnující mimo jiné: záruku na 5 let/1 000 000 km na užitkové vozy a financování s 0% úrokem.

Adresa brněnského Toyota Business Centra:

C&K a.s.
Vídeňská 100
619 00 Brno