Poznejte budoucnost již dnes

Stánek Toyota - Geneva Motor Show 2016

Zasněžené hory v kontrastu hlubokých jezer, to je typická scenérie Ženevy. Po roce sem opět míří milovníci automobilového průmyslu, aby obdivovali novinky, které přináší Geneva Motor Show. Návštěvníci autosalonu mají šanci spatřit na stánku Toyoty budoucnost. Tu ztělesňuje vůz, který bude poutat pozornost a na silnici jej nikdo nepřehlédne. Poznejte novou Toyotu C-HR.

Světová premiéra vozu, který změní nastolené pořádky a zbourá stereotypy. C-HR má vše, co se od hvězdy autosalonu očekává. Automobil je dramatický, dynamický a vzbuzuje touhu. Toto vzrušující "Coupe High Rider" není jediné, co návštěvníky zaujme. Toyota zde představí rovněž revoluční koncept Kikai, vodíkový Mirai, nezničitelný a nezastavitelný Hilux i věčného a vděčného "pracanta" Proace.

Čtěte dále a dozvíte se více o našich novinkách

 
 
Splní Vaše představy


Zbrusu nové C-HR píše novou kapitolu dějin značky Toyota. Toto "svalnaté" kupé s "obtékajícím stylingem" maskujícím zvýšenou kabinu SUV nabízí osobitý vzhled vozu, jaký tu ještě nebyl. C-HR je určeno pro lidi, kteří žijí naplno a chtějí si užít i chvíle za volantem. Ke komfortní jízdě přispívá i zvýšený posez za volantem. S tímto autem hravě zvládnete všechny nástrahy, které přináší moderní život ve městě. C-HR naplní vaše očekávání. Více o C-HR

Toyota Kikai 2016
 
Odhalená krása techniky


Zajímalo vás někdy, co se odehrává uvnitř vašeho vozu za jízdy? Pokud ano, máte možnost to zjistit. Senzační koncept Toyota Kikai odhaluje vnitřní fungování vozu a to, co bývá skryto, staví na obdiv. Veškeré mechanické pohyby a procesy jsou tak viditelné.

Naši konstruktéři měli při tvorbě tohoto konceptu volnou ruku, aby mohli vytvořit auto v jeho ryzí podobě. Ukázali krásu komponentů, jakými jsou chladič, systém řízení, brzdy, palivová nádrž a přední zavěšení kol. Třísedačkové uspořádání kabiny usadí řidiče doprostřed dění a nabízí dokonalý výhled do všech stran. Když k tomu připočtete hybridní pohon, je dokonalý řidičský zážitek zaručen.

Toyota Mirai 2016
 
Mirai: Palivové články, pohon budoucnosti, je tu


Přehlídka aut z dílen Toyoty pokračuje vozem Mirai. Toyotu Mirai, vůz poháněný palivovými články, již můžete vidět na silnicích ve vybraných zemích a vydává se tak na průkopnickou cestu inovací, stejně jako to před 20 lety udělal Prius s hybridní technologií.

Mirai bude stát na začátku "evoluce" vodíkového pohonu a pomůže získávat cenné poznatky včetně těch od jeho řidičů, které pomohou v dalším vývoji této technologie. Řidiči vozu Toyota Mirai si budou moci užít přibližně 500 km jízdy bez emisí. Zastávka na doplnění paliva jim zabere jen 3 až 5 minut. Při jízdě budou mít zplodiny z výfuku podobu čisté vody. Je zřejmé, že Toyota Mirai přináší budoucnost již dnes.

Toyota Hilux 2016
 
Drsný navenek, pohodlný uvnitř


Pokud jde o drsná auta, není žádné tvrdší než Hilux! Na stánku Toyoty se představuje zcela nová generace a vypadá ještě drsněji než kdykoliv předtím. Nový Hilux je připravený čelit ještě větším výzvám. Díky vylepšenému podvozku, zesílení ložné plochy a vylepšení odpružení je odhodlaný poprat se s tvrdou prací i v extrémních podmínkách. Kromě tvrdé slupky má však pohodlný vnitřek.

Uvnitř najdeme zcela nový interiér v kvalitě vozů SUV, který nabízí vysokou úroveň zpracování a dokáže zpříjemnit náročný pracovní den. Odolné, vysoce kvalitní materiály spolu se 7" multimediálním systémem s dotykovou obrazovkou a 4,2" barevným multiinformačním displejem dávají autu potřebnou dávku inovací, zatímco nový úspornější a silnější motor 2,4 D-4D mu dodává potřebnou dávku síly.

Toyota Proace 2016
 
Váš partner pro každodenní práci


Po revolučním, robustním a spolehlivém Toyota Poace přichází též zcela nový Proace Verso. Je určená pro ty, kteří hledají pohodlné, všestranné a praktické cestování. Je pokračováním v dlouhé řadě osobních automobilů Toyota. Zcela nový Proace Verso má odpovědi pro všechny - ať už podnikáte v přepravě osob či potřebujete dopravit svoji rodinu na víkend.

Bude k dispozici ve čtyřech stupních výbavy a ve třech délkách karoserie. Nejdelší verze pojme až devět osob, zatímco zcela nová nejmenší verze má vynikající poměr velikosti a vnitřního prostoru. Na dlouhém seznamu celé řady inovativních funkcí najdete posuvná sedadla, panoramatickou střechu, automatický posuv bočních dveří (nožní systém) a v neposlední řadě i bezpečnostní systém Toyota Safety Sense.