1. Nová auta
  2. Corolla Sedan
Chci...

Corolla Sedan

Navržena do města, vytvořena tak, abyste si užili i dalekou cestu

Výjimečná, inovativní, elegantní

Toyota Corolla Sedan je zpět ve velkém stylu. Ke zvýšení atraktivity nejprodávanějšího vozu na světě přispěl inovativní hybridní pohon, a také styl vozu – elegantní linie karosérie a luxusní zpracování interiéru doplňuje nebývale bohatá výbavá ve své třídě.

Corolla Sedan GR SPORT

Chcete od života víc? Vyberte si Corollu Sedan GR SPORT, která je odrazem úspěchů Toyoty na tratích po celém světě. Design karosérie v barvách závodního týmu TOYOTA GAZOO a komfortní interiér plný inovativních prvků Vám zvýší tep. Co víc si můžete přát?

Fascinující styl

Design nové Corolly Sedan GR SPORT nabízí spojení klasických proporcí s množstvím moderních detailů a jedinečných stylistických prvků GR SPORT.

Výjimečné pohodlí

Nová Corolla Sedan GR SPORT je vůz se skutečně sportovním stylem. Přední sedadla sportovního střihu mají čalounění z látky GR SPORT s prvky ze syntetické kůže GR SPORT. Logo GR SPORT najdete na opěrkách hlavy i na prahových lištách.

Úsporný pohon

Corolla Sedan GR SPORT je vybavena mimořádně úsporným hybridním pohonem 1.8 Hybrid 140 k e-CVT. Průměrná spotřeba paliva činí 4,4-4,7 l/100 km, průměrné emise CO2 jsou 99-106 g/km.

Navržena tak, aby vynikla

Corolla Sedan se vyznačuje rafinovanými, plynulými liniemi a širokou, ale aerodynamickou karoserií. Její výrazný exteriér je doprovázen množstvím moderních detailů, včetně LED světel, chromovaných akcentů a 18" dvoubarevných litých kol.

 

Rafinovaná, prostorná a pohodlná

Interiér nabízí promyšlenou technologii a prvotřídní komfort pro každého cestujícího. Díky chytrým úložným prostorám, místu pro nohy a prémiovým povrchovým úpravám bude vaše cesta stejně příjemná jako cíl.

 

 

 

Ikona moderní doby

Corolla Sedan, postavená na platformě Toyota New Generation Architecture (TNGA), poskytuje všestranně vynikající pohon. Od vylepšeného odpružení a skvělé ovladatelnosti až po nízké těžiště a 1,8litrový benzinový hybrid – Corolla Sedan je každým coulem moderní ikonou.

Pohled z blízka

Prozkoumejte některé stylové detaily, díky kterým je Corolla Sedan tak zajímavá.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

Technologie Apple Car Play* a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play* a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 8'' displeji multimediálního systému Toyota Touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

  • Rozhraní Android Auto™

    Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty Corolla.

  • Vždy online

    Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

  • Neztraťte svůj směr

    Zobrazujte si Apple Maps nebo jiné mapové aplikace přímo na dotykovém displeji Toyoty Corolla společně s dopravními informacemi v reálném čase.

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.