1. Nová auta
Chci...
Již od (vč. DPH)
999 000 Kč
Emise
186 g/km
Spotřeba
8.2 l/100 km

Veškeré zde uváděné údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly získány na základě oficiálních laboratorních
měření dle předpisů EU a jedná se o měření v kombinovaném cyklu WLTP.

Zbrusu nový GR Yaris je zde

Vůz vyvinutý ve spolupráci s odborníky týmu TOYOTA GAZOO Racing WRT (World Rally Team) používá propracované technologie vč. pohonu GR-FOUR, našeho prvního sportovního systému stálého pohonu všech kol za posledních 20 let, v kombinaci s opojným přeplňovaným tříválcem 1,6 litru. Lehký. Výkonný. Opojný. Nový GR Yaris vzešel ze světa WRC.

Připraveni začít? Zvolte si stupeň výbavy a motor

Vyberte variantu

1 Option

 • GR Yaris - Dynamic - 3dveřový hatchback

  GR Yaris Dynamic

  3dveřový hatchback
  • +
   18" litá černá kola

  Vybrat motor


  Od

  999 000 Kč

  6stupňová manuální převodovka (pohon 4x4) | 4x4
  • Emise
   186 g/km
  • Spotřeba
   8.2 l/100 km

Objevte zábavu spojenou s GR

GR Yaris vychází z čistého potěšení z jízdy, díky čemuž si podmaníte jakoukoliv silnici. Silný, hbitý, ale přesto praktický a zábavný při řízení. GR Yaris odchovaný rallye slibuje, že vás každý den potěší na jakýchkoli cestách, které budete brázdit.

Závodní rodokmen v každé zatáčce

Ve spolupráci s týmem TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team vás GR Yaris odmění charakterem rallyové hvězdy. Jeho odlehčený systém GR-FOUR 4WD je vybaven spojkou s rychlou odezvou a dvěma diferenciály s omezeným prokluzem Torsen *, které chytře zvládnou točivý moment dodávaný každému kolu. 

Síla, která dosahuje nových výšin

Se špičkovým výkonem 261 koní a 360 Nm nabízí nově vyvinutý tříválcový přeplňovaný motor o objemu 1,6 litru vynikající akceleraci a odezvu. GR Yaris přináší techniku a materiály, jako jsou  jedinečný blok motoru, písty na míru a single-scroll turbo, které snižují hmotnost a zvyšují ovladatelnost. 

Formován výkonem

Unikátní karoserie GR Yaris je vytvarována pro aerodynamický výkon, což má za následek nižší linii střechy a hladký design podobný kupé. Polykarbonová střecha z uhlíkových vláken a hliníkové panely snižují těžiště vozu a hmotnost, což zvyšuje agilitu. Široká přední maska zdůrazňuje design GR a pomáhá chlazení motoru a brzd, což zajišťuje, že funguje jak vizuálně, tak i v zápalu závodu.

Objevte zábavu spojenou s GR

GR Yaris vychází z čistého potěšení z jízdy, díky čemuž si podmaníte jakoukoliv silnici. Silný, hbitý, ale přesto praktický a zábavný při řízení. GR Yaris odchovaný rallye slibuje, že vás každý den potěší na jakýchkoli cestách, které budete brázdit.

TOYOTA GAZOO RACING

Objevte sportovní stránku Toyoty. Objevte modely GR, jejichž výkony a technologie prověřené na závodních tratích zrychlí Váš tep, a také řadu GR SPORT, která se vyznačuje výjimečným designem a bohatou výbavou.

Zajeďte si pro vítězství

Toyota T-Mate. Stále s vámi pro bezpečnější cestování

Toyota GR Yaris nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. T-Mate zahrnuje řadu systémů na podporu řízení a ke zvýšení bezpečnosti jízdy, ať již na dálnicích, ve městě nebo při parkování. Se systémem T-Mate jste vždy v bezpečných rukách. V seznamu níže je uveden výběr hlavních prvků; kompletní seznam systémů T-Mate pro Toyotu GR Yaris najdete v ceníku vozu.
 • Předkolizní bezpečnostní systém (PCS)

  Předkolizní systém dokáže detekovat a pomoci vám vyhnout se srážkám s jinými vozidly, chodci, cyklisty a motocykly. Funguje tak, že řidiče upozorní zvukovým a vizuálním signálem varování a spustí brzdový asistent. Pokud řidič nestihne zabrzdit včas, brzdí automaticky, abyste zabránili srážce nebo ji zmírnili. Navíc podporuje předcházení kolizím v křižovatkách a podporuje nouzové řízení během dne při odbočování na křižovatkách a při vyhýbacích manévrech.

 • Adaptivní tempomat (ACC)

  Tento systém vás udržuje v minimální předem nastavené vzdálenosti od vozidla vpředu. Pokud tato vzdálenost klesne, systém sníží vaši rychlost, a nakonec dojde k použití brzd a aktivaci brzdových světel.

 • Zadní parkovací kamera

  Systém, který sleduje prostor za vozidlem a pomáhá řidiči tím, že při couvání, např. při parkování, zobrazuje na displeji obraz prostoru za vozidlem spolu s vodicími čarami.

 • Upozornění na dopravu za vozem (RCTA)

  Při couvání ven z parkovacího místa rozpozná vozidla blížící se z jedné či druhé strany a upozorní vás na ně.

 • Systém sledování slepého úhlu (BSM)

  Systém sledování slepého úhlu výhledu upozorňuje řidiče na všechna vozidla, která by mohl ve vnějších zpětných zrcátkách přehlédnout. Funkce je obzvláště užitečná při předjíždění.

 • Systém automatického tísňového volání (eCall)

  Pokud dojde k vážné nehodě, systém eCall ušetří drahocenné vteřiny tím, že se automaticky spojí s číslem 112 a přivolá pomoc, i když toho řidič ani nikdo z cestujících není schopen. Systém eCall se aktivuje vždy, když se aktivují airbagy. Pomoc lze také kdykoli přivolat aktivací tlačítka, což usnadňuje spojení s operátorem, například pokud je řidič svědkem vážné nehody.

Vytvořeno šampióny pro ty, kteří hledají vzrušení

Prozkoumejte některé stylové detaily, díky nimž je GR Yaris tak výjimečný.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

Vytvořen z WRC

Nový GR Yaris není žádný normální hatchback. Postaven na znalostech a technologii pocházející z WRC, přináší skutečný pocit sportovního vozu každý den, na každé cestě.