1. Nová auta
 2. Corolla Sedan 2023
Chci...

NOVÁ COROLLA SEDAN

OSTŘEJŠÍ. CHYTŘEJŠÍ. BEZPEČNĚJŠÍ.
Přinášíme první obrázky nové a modernizované Toyoty Corolla Sedan. Celosvětově oblíbená Toyota je nyní ještě lepší než kdy v minulosti díky vylepšenému exteriéru a modernímu designu interiéru, intuitivním technologiím a hybridnímu pohonu 5. generace pro více radosti za volantem.

Styl, který nezapadne

První věcí, které si na Toyotě Corolla Sedan všimnete, je její smělý a dynamický zevnějšek, který můžete ještě zatraktivnit volbou některého z dvoubarevných odstínů karoserie. Od atraktivní stylové masky až po nepřehlédnutelnou výbavovou linii GR SPORT – podobný design jednoduše nelze ignorovat.

Corolla Hatchback
 • LED světlomety

  LED světlomety zajišťují skvělý výkon a viditelnost při minimální spotřebě energie. LED zdroje jsou uspořádány do celků tvořících elegantní zakřivené vzory, sladěné s úhledným designem vozu.

 • Nová stylová maska

  Nově pojatá spodní část masky chladiče s lesklým vzorem rastru evokuje robustnější postoj.

 • Sportovní 18" litá kola GR SPORT v tmavě šedém provedení s broušenými povrchy

  Zbrusu nová 18" litá kola, navržená speciálně pro verzi GR SPORT, dokládají sportovní naturel tohoto vozu. Originální symetrický design přináší výrazné sladění včetně trojrozměrných prvků dodávajících verzi GR SPORT ještě vyšší hloubku a dynamičnost.

 • Elegantní a dynamická

  Karoserii Toyoty Corolla Sedan charakterizují vytříbené uhlazené křivky, zatímco aerodynamická silueta a široce rozkročený postoj propůjčují tomuto provedení nepopiratelný dynamický náboj.

Usedněte a uvolněte se

Interiér Toyoty Corolla Sedan byl navržen v souladu s potřebami celé posádky, které nabízí promyšlené technologie i pohodlí na vrcholu třídy.

Smysl pro styl

Pokud se domníváte, že Corolla Sedan vypadá dobře zvenčí, tak počkejte, až se podíváte dovnitř. Naši návrháři zvolili kombinaci vysoce kvalitních materiálů, které společně vypadají vskutku podmanivě – včetně příjemně pestré nabídky textur. Konečný vzhled završují stylová sedadla. Nic nepomáhá prostornosti tolik, jako světlo, a proto Corolla v celé kabině nabízí ambientní osvětlení interiéru. Osvětlení v chladném odstínu modré a bílé dodává interiéru stylovou kultivovanou atmosféru. Je to důvtipný detail – jeden z mnoha, díky nimž si v tomto voze užijete každičký okamžik.

Technologie pro život

Intuitivní technologie mohou vylepšit každou vaši cestu. Seznamte se s Toyotou Smart Connect. Vychutnejte si bezproblémovou navigaci na bázi cloudu, agenta pro rozpoznávání hlasu, dopravní informace v reálném čase a informování o událostech na trase. Nový 10,5" dotykový displej hladce začleňuje palubní připojení přes Apple CarPlay nebo Android Auto™, a zpřístupňuje tak všechny vaše oblíbené mobilní aplikace i bezpočet jízdních údajů. Proměnou prošel i přístrojový štít před řidičem, který má podobu nového 12,3" sdruženého panelu s možností přizpůsobení pomocí čtyř různých režimů: Casual, Smart, Sport a Tough.

Spojení s vaší Toyotou odkudkoli.

Inteligentní kokpit zajišťuje potřebnou synchronizaci dat mezi vaším vozidlem a chytrým telefonem. Aplikace MyT na chytrém telefonu usnadňuje řízení a otevírá nový svět konektivity. Plánování tras či dokonce zdokonalování způsobu jízdy s hybridním pohonem – to vše na pár doteků na displeji. Naplánujte si na dálku vychlazení nebo předehřátí interiéru ještě před vyjetím. Proměňte své všední dny se systémem Toyota Smart Connect+.

Výkon, který potřebujete

Vyšší výkon bez kompromisů v otázkách spotřeby. Naše hybridní technologie páté generace s autonomním dobíjením přináší lepší akceleraci a výkon bez zvýšení emisí CO2. Čistě benzinová jednotka je alternativou pro konzervativnější řidiče.

Radost za volantem

Řízení všech hybridních modelů od Toyoty je zdrojem radosti. Nabízejí neuvěřitelně hladkou jízdu a bleskově reagují – a při pohybu ve městě si jen vychutnáváte slastné ticho čistě elektrického režimu. Kromě toho šetří palivem a snižují emise, nicméně řízení není o nic složitější než u běžných automobilů. A jelikož se dobíjejí automaticky, nikdy je nemusíte zapojovat do zásuvky. Asi vás proto nepřekvapí, že pro některý z hybridních automobilů Toyota se rozhodlo již přes 15 milionů řidičů po celém světě. Čistě benzinová jednotka o objemu 1,5 litru je alternativou k hybridní variantě tak, abyste si vybrali dle svých potřeb.

Objevte radost z řízení

Všechny modely GR SPORT jsou vybaveny průkopnickým plně hybridním systémem pohonu. Vychutnejte si vzrušení spojené s hybridní pohonnou jednotkou 1,8 litru, zprostředkující vysoký výkon a působivé zrychlování, stejně tak jako nízkou spotřebu paliva a emise CO2. Platforma TNGA od Toyoty zaručuje úžasný handling a nižší těžiště v zájmu atraktivních jízdních vlastností.

Toyota T-Mate. Stále s vámi pro bezpečnější cestování

Toyota Corolla Sedan nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. Ten zahrnuje nejnovější generaci bezpečnostního paketu Toyota Safety Sense s možností dálkových aktualizací všech funkcí přes online připojení. Toyota T-Mate.
 • Toyota Safety Sense Provozní vylepšení těchto systémů zahrnují funkci potlačování zrychlení, která reaguje na náhlé použití akceleračního pedálu za pomalé jízdy; technologie pro předcházení nehodám při odbočování na křižovatkách; nouzový asistent řízení, který nově reaguje na vozidla přijíždějící v protisměru; ochranu před bočním nárazem; a dále funkci pro snižování rychlosti v zatáčkách. Technologie aktualizací na dálku (OTA) zajišťuje stálou dostupnost nejnovějších funkcí a umožňuje přidávat funkce nové ihned po jejich vydání.
 • Systémy na podporu řízení Systém sledování slepého úhlu upozorňuje řidiče na všechna vozidla, která by mohl ve vnějších zpětných zrcátkách přehlédnout. Funkce je obzvláště užitečná při předjíždění. Toyota Corolla Sedan rovněž disponuje funkcí E-call pro okamžité přivolání pomoci v nouzi.
 • Parkovací asistent Toyota Corolla Sedan je vybavena dalšími pokrokovými funkcemi T-Mate na podporu parkování, jako je např. asistent pro bezpečné opuštění vozidla, upozornění na obsazení zadních sedadel a systém monitorování provozu za vozidlem s automatickým brzděním – pro více jistoty za volantem a vyšší bezpečnost všech účastníků silničního provozu.

Toyota Corolla Sedan – galerie modelu

SEZNAMTE SE S MODELOVOU ŘADOU COROLLA

Jedna velikost pro všechny není řešením. Pro řadu Corolla jsme nabízíme různá provedení v souladu s různorodými nároky na pohodlí a praktičnost.

Informujte mne