1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...
Chci...

Změnit výbavu

Corolla Touring Sports Comfort

5dveřový Touring Sports

Corolla Touring Sports - Comfort - 5dveřový Touring Sports
Bílá čistá

Již od

622900.0

Motor

1,2 Turbo 116 k

Corolla Touring Sports - Comfort - 5dveřový Touring Sports

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

Již od
622900.0
(vč. DPH)

144 g/km

Emise

6.4 l/100 km

Spotřeba

116 koní

Výkon

Veškeré zde uváděné údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly získány na základě oficiálních laboratorních
měření dle předpisů EU a jedná se o měření v kombinovaném cyklu WLTP.

Rozhlédněte se kolem

Seznamte se s klíčovými vlastnostmi Toyoty Corolla Touring Sports. Otáčejte vozidlem a prohlédněte si jej ze všech stran. 

 • Design

  Připravena budit pozornost

  Vůz pozoruhodného zevnějšku z libovolného úhlu. Atraktivní nízká kapota dodává vozu elegantní profil, zatímco při pohledu zpředu a zezadu vynikne robustní široce rozkročený postoj, ještě zdůrazněný sportovní mřížkou chladiče a stylovými full-LED světlomety.

 • Radost za volantem

  Tak příznivé podmínky pro hybridní automobily tu ještě nebyly. Volit můžete ze dvou různých variant hybridního pohonu. Jednotka 1,8 litru Hybrid nabízí hladkou a tichou jízdu, jakou ostatně od Toyoty očekáváte. Nový pohon 2,0 litru Hybrid Dynamic Force posouvá hybridní mobilitu na novou atraktivní úroveň. Přináší spoustu výkonu a suverénní zrychlování ve prospěch agilní a dynamické jízdy, která dodá správný náboj i tomu nejvšednějšímu dojíždění.

 • Pro cestování zcela bez obav

  Pokrokový bezpečnostní paket Toyota Safety Sense předvídá možná rizika a pomáhá na ně účinněji reagovat. A díky řadě inteligentních technologií na podporu řízení, jako je např. parkovací kamera, systém sledování slepého úhlu, systém sledování provozu za vozidlem, inteligentní parkovací asistent nebo adaptivní automatické přepínání dálkových světel, bude každá vaše cesta stejně snadná jako příjemná. Takže máte jistotu, že celá posádka nyní bude cestovat bezpečněji a zcela bez obav.

 • Chytrá a praktická

  Díky chytře řešenému zavazadelníku s sebou vždy poberete vše potřebné, ať již vyrážíte s jízdním kolem, golfovými vaky nebo zavazadly celé rodiny. Dno kufru je oboustranné, na jedné straně čalouněné kobercem a z druhé strany plastové. Potřebujete-li další místo, jednoduše přesunete dno kufru do nižší pozice. Potřebujete ještě více místa? Stačí zatáhnout za páčku a zadní sedadla se automaticky sklopí dolů. A máte-li u sebe svůj inteligentní klíč, stačí mávnout nohou pod zadním nárazníkem a výklopná záď se automaticky otevře nebo zavře.

Na celou obrazovku Zavřít
Otočit Přejeďte prstem