1. Nová auta
  2. Pohodlí
Chci...
Výkonné ozvučení
Sportovní sedadla s příkladnou oporou
Postaveno kolem řidiče
Zaměřeno na to skutečně důležité
Integrace chytrých telefonů

Výkonné ozvučení

Žádná jízda se neobejde bez poslechu hudby nebo podcastu. O bohatý a hutný zvukový doprovod v kabině Toyoty GR Supra se stará audiosystém s 10 reproduktory a podporou připojení přes Bluetooth® a USB. Vylepšením pro stupeň výbavy Premium je prémiový audiosystém JBL s 12 reproduktory a bezdrátovou nabíječkou mobilních telefonů.

Sportovní sedadla s příkladnou oporou

Kožená sedadla, elektricky ovládaná a nastavitelná ve 14 směrech, poskytují maximální oporu a funkce vyhřívání nebo ukládání polohy do paměti.

Postaveno kolem řidiče

Asymetrický středový panel v kabině Toyoty GR Supra tvoří jasný dělicí prvek mezi útulným kokpitem řidiče a otevřeným prostorem pro spolujezdce.

Zaměřeno na to skutečně důležité

Vozy v provedení Premium jsou vybaveny plnobarevným head-up displejem, jenž doplňuje přístrojový panel před řidičem. Head-up displej* v Toyotě GR Supra přehledně zobrazuje důležité informace v zorném poli řidiče bez zbytečného odklánění zraku od vozovky.

Integrace chytrých telefonů

Hladce spárujte svůj telefon přes Apple CarPlay*.Toyota GR Supra používá nejnovější bezdrátovou technologii k zobrazování obsahu telefonu na 8,8" dotykové obrazovce bez používání kabelu. K dispozici pro stupeň výbavy Premium. Pozn.: Systém Android Auto™ zatím není k dispozici.§ Pouze v zemích, kde Apple Inc. poskytuje Carplay.

Pohodlí jako součást kontroly nad vozem

Nová Toyota GR Supra s asymetrickým středovým panelem, sedadly inspirovanými závodními vozy a prémiovými technologiemi nabízí vrcholné spojení pohodlí klasických cestovních vozů (GT) s ovladatelností sportovních automobilů.

Intuitivní rozhraní s dotykovou obrazovkou

Za volantem Toyoty GR Supra je soustředění zaručeno. Toyota Supra Connect* zpřístupňuje celou řadu online služeb pro zcela bezproblémové cestování. 8,8" dotykový displej v kokpitu zobrazuje všechny údaje navigace včetně dopravních informací v reálném čase nebo událostí na trase. GR Supra vás dokonce upozorní na problémy s počasím.

Dálkové ovládání*

Mobilní aplikace Toyota Supra Connect zpřístupňuje různé informace přímo z vaší Toyoty GR Supra, jako např. ujetou vzdálenost, stav vozidla nebo zbývající palivo v nádrži. Jediným klepnutím si také můžete na dálku do navigace odeslat příští cíl vaší cesty. Po vystoupení z vozidla můžete na dálku zamknout/odemknout dveře, aktivovat časovač klimatizace nebo rozblikat výstražná světla ke snazšímu vyhledání vaší Toyoty GR Supra na parkovišti.

* Aplikaci Toyota Supra Connect si můžete stáhnout z obchodu Apple App Store do svého iPhonu.