1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...

Yaris Executive

5dveřový hatchback

Yaris - Executive - 5dveřový hatchback
Bílá čistá

Již od

500000.0

Motor

1,5 Dynamic Force (121 k)

Yaris - Executive - 5dveřový hatchback

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

Již od
500000.0
(vč. DPH)
128 g/km

Emise

5.5 l/100 km

Spotřeba

125 koní

Výkon

Veškeré zde uváděné údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly získány na základě oficiálních laboratorních
měření dle předpisů EU a jedná se o měření v kombinovaném cyklu WLTP.

 • Design

  Design, který vás žene kupředu

  Yaris přináší expresivní design, který vyjadřuje vášeň pro život a lásku k pohybu. Je odvážný a výrazný, jeho široký, ale kompaktní postoj nabízí stabilitu a jistotu pohybu.

 • Hybrid, síla elektrifikace

  Yaris představuje zcela nový zážehový motor o objemu 1,5 litru a vylepšený hybridní systém 4. generace, který nabízí bezkonkurenční kombinaci poutavého výkonu a vynikající hospodárnosti. Nová, lehká lithium-iontová baterie, postavená na více než 20 letech zkušeností, dokáže uchovat více energie, zatímco samonabíjecí hybridní systém dokáže více rekuperovat, takže si budete moci užívat až 80 % času stráveného v elektrickém režimu na městských cestách, kdy budete využívat čistě elektrickou energii a zároveň produkovat nulové emise z výfuku.

 • Podpořte svůj výkon

  Yaris nabízí výběr ze tří benzinových pohonných jednotek: tříválce 1,0 l a zcela nového tříválce 1,5 l, který je k dispozici s hybridním pohonem i bez něj. Motor o objemu 1,5 litru s vysokým točivým momentem zajišťuje plynulé a lineární zrychlení. Je citlivý a svižný ve městě a skvěle se s ním jezdí i na dálnici.

 • Inspirativní technologie

  S Yarisem se ocitnete v srdci technologií. Díky intuitivní integraci si můžete užívat konektivitu s chytrým telefonem prostřednictvím Apple CarPlay™ a Android Auto™. Nechybí ani 3D mapové podklady s aktualizacemi vzduchem, bezchybný zvuk z prémiového audiosystému JBL a 10" Head Up Display.

Na celou obrazovku Zavřít