1. Společnost
  2. Kariera
Chci...

Zaměstnání

Najděte zaměstnaní ve společnosti Toyota

Nabídka zaměstnání ve společnosti Toyota Central Europe - Czech s.r.o.

Společnost Toyota Central Europe - Czech s.r.o. je výhradním importérem japonských automobilů značek Toyota a Lexus do České a Slovenské republiky. Patří mezi zaměstnavatele nabízející především stabilní zázemí silné nadnárodní společnosti. Se základní filozofií trvale udržitelného rozvoje na trhu podporující zejména neustálé zlepšování všech stávajících procesů nabízí výrazný profesní růst každého člena týmu. Důraz je kladen především na rovný přístup ke všem zaměstnancům společnosti a prosazování firemní kultury postavené na bohaté tradici, týmové spolupráci a otevřené komunikaci.

Každý nový člen našeho týmu by proto měl splňovat následující předpoklady: komunikativní znalost anglického jazyka, vytrvalost, inovativní přístup, schopnost prosazení svých myšlenek a rozvoje v rámci týmu.

Aktuálně nenabízíme žádné volné pozice.Toyota Central Europe - Czech s.r.o.
HR Department
Bavorská 2662/1
155 00, Praha 5

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost Toyota Central Europe - Czech s.r.o. se sídlem Bavorská 2662/1, Praha 5, zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice a to po dobu nejdéle jednoho roku. Poté budou Vaše osobní údaje skartovány. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoli odvolat. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.