NEWSLETTER TOYOTA BEYOND ZERO

Vydejte se na cestu Beyond Zero

 

Nové označení nové řady elektromobilů Toyota s bateriovým pohonem. Vozidla s nulovými emisemi, která jdou ještě dále, zdokonalují vaši jízdu, zpříjemňují cestování celé posádce a pomáhají životnímu prostředí. Možnosti jsou prakticky neomezené. Pokud vás model Toyota bZ4X zaujal a rádi byste se dozvěděli více, přihlaste se k odběru newsletteru. Po zaregistrování je nutné doručenou e-mailovou zprávu potvrdit.

 

Děkujeme, že se na tuto zajímavou cestu vydáváte s námi.

 

Povězte nám něco o sobě

Upozornění na ochranu soukromí

Upozornění na ochranu soukromí: Toyota Central Europe – Czech s.r.o., Bavorská 2662/1, 155 00 Praha 5, Česká republika a Toyota Motor Europe NV/SA (“TME”), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brusel, Belgie, budou shromažďovat vaše osobní údaje (viz odkaz níže) za účelem vyřizování vašich žádostí o přihlášení k newsletteru, předváděcí jízdu, cenovou nabídku, katalog, schůzku nebo jakékoli další informace o produktech, službách či aplikacích Toyota/Lexus). Tyto osobní údaje budeme používat výhradně k...

vyřizování vašich požadavků a k následné komunikaci. Vaše osobní údaje nebudeme sdílet s žádnou další společností, s výjimkou případů, kdy vaše požadavky může vyřídit vámi vybraný autorizovaný prodejce/servis. Klepnutím sem vyberete autorizovaného prodejce/servis. Kromě výše uvedených pravidel je třeba si přečíst i Pravidla pro zpracování osobních údajů, kde naleznete obecný popis forem zpracování vašich osobních údajů. Přihlášením k newsletteru potvrzujete, že jste si Pravidla se zpracováním osobních údajů přečetli a souhlasíte s nimi. Přejděte prosím na následující odkaz Pravidla pro zpracování osobních údajů.

Upozornění na ochranu soukromí

Upozornění na ochranu soukromí: Toyota Central Europe – Czech s.r.o., Bavorská 2662/1, 155 00 Praha 5, Česká republika a Toyota Motor Europe NV/SA (“TME”), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brusel, Belgie, budou shromažďovat vaše osobní údaje (viz odkaz níže) za účelem vyřizování vašich žádostí o přihlášení k newsletteru, předváděcí jízdu, cenovou nabídku, katalog, schůzku nebo jakékoli další informace o produktech, službách či aplikacích Toyota/Lexus). Tyto osobní údaje budeme používat výhradně k vyřizování vašich požadavků a k následné komunikaci. Vaše osobní údaje nebudeme sdílet s žádnou další společností, s výjimkou případů, kdy vaše požadavky může vyřídit vámi vybraný autorizovaný prodejce/servis. Klepnutím sem vyberete autorizovaného prodejce/servis. Kromě výše uvedených pravidel je třeba si přečíst i Pravidla pro zpracování osobních údajů, kde naleznete obecný popis forem zpracování vašich osobních údajů. Přihlášením k newsletteru potvrzujete, že jste si Pravidla se zpracováním osobních údajů přečetli a souhlasíte s nimi. Přejděte prosím na následující odkaz Pravidla pro zpracování osobních údajů.

Přihlášením se k odběru novinek dávám souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu Pravidel pro zpracování osobních údajů.