1. Majitele
  2. Dily a prislusenstvi
  3. Letni pneumatiky
Chci...
Chci...

Výhodná nabídka letních pneumatik

Bez ohledu na to, jaký vůz Toyota řídíte, najdeme pro Vás vždy ty správné letní pneumatiky, zajistíme Vám veškerou podporu a poradíme, jak je udržet déle ve skvělém stavu.

Široký výběr pneumatik

Nejběžnější velikosti pneumatik máme skladem. Váš vůz tak můžeme přezout bez čekání, nebo během předem domluvené návštěvy servisu. Jiné velikosti pneumatik můžeme obvykle dodat do 24 hodin.

Renomované značky

Naše pneumatiky pocházejí od předních renomovaných výrobců a dodavatelů. Jsme schopni dodat jak prémiové řady, tak i další značky a typy, abychom Vám mohli nabídnout ty nejvhodnější pneumatiky pro Vaše auto.

Vysoký standard

Naše pneumatiky vždy splňují vysoké standardy, které očekáváte od společnosti Toyota – můžete se tak spolehnout, že pokaždé dostanete přesně to, co Váš vůz potřebuje.

Odborné uskladnění pneumatik

Zbavte se starostí se správným skladováním pneumatik, s využitím cenného prostoru či se špínou při tahání těžkých kol. Máme pro Vás pohodlné, bezpečné a snadné řešení. Využijte možnost uskladnění Vašich zimních kol nebo pneumatik v našem servisu.

Další informace Vám ochotně poskytne náš personál.

Aramidové bočnice

Extrémně odolná aramidová vlákna vyztužují bočnice tak, že jsou vysoce odolné vůči opotřebení a průřezům či průpichům.

Informační pole

Do informačního pole je možné zapsat údaje o správném tlaku huštění a pozici pneumatiky na voze.

Leštěné drážky

Leštěné středové drážky mají jak estetický, tak funkční charakter. Drážky odvádějí snadno a efektivně vodu z kontaktní plochy pneumatiky.

Dezén s tichým efektem

Půlkruhové drážky ve stěnách příčných drážek odvádějí vzduchový proud. Chrání tak před nepříjemným pískáním pneumatiky.

Mobilita po defektu

Po defektu a náhlé ztrátě tlaku je možné bezpečně pokračovat 80 km, rychlostí až 80 km/h.

Optimalizovaná pryžová vložka v bočnici

Podpírá váhu vozidla při náhlé ztrátě tlaku, umožňuje zachování ovladatelnosti vozidla a je možné bezpečně pokračovat 80 km, rychlostí až 80 km/h.

Vylepšená polyesterová radiální vrstva

Vysoká odolnost vůči tvorbě tepla zvyšuje odolnost pneumatiky.

Vyspělá technologie chladicích žeber Cooling-Fin

Snižuje tvorbu tepla při jízdě s nízkým tlakem, díky přesměrování vzduchu proudícího kolem pneumatiky a tím zvyšuje odolnost a bezpečnost.

Hodnocení A pro přilnavost na mokru

Hodnocení A za výkon přilnavosti na mokrém povrchu, je to nejvyšší hodnocení, které mohou pneumatiky dosáhnout v rámci Nařízení hodnotících štítků EU.

Kratší brzdná dráha na mokrých a suchých vozovkách

Inovativní 3dimenzionální bloky dezénu uvnitř běhounu zvyšují přibrzdění kontakt pneumatiky s vozovkou.

Kratší brzdná dráha a nižšíi spotřeba paliva

Leštěné středové drážky mají jak estetický, tak funkční charakter. Drážky odvádějí snadno a efektivně vodu z kontaktní plochy pneumatiky.

Snížená spotřeba paliva a emise CO2

Funkcionalizované polymery generují méně tepla a spolu s nižším valivým odporem zajišťují nižší spotřebu a nižší emise CO2.

Maximální brzdný výkon na mokru při zvýšené životnosti

Přidáním krystalické siliky do směsi se podařilo vyřešit konflikt cílů (bezpečnost vs. životnost) a zachovat maximální brzdný výkon při současném vylepšení ostatních parametrů. Hodnotu A v EU štítku tak doprovází výrazně vyšší kilo­ metrový výkon.

Lepší komfort jízdy, vyšší životnost a tišší provoz

Tužší dezén znamená nižší opotřebení a výborný kilometrový výkon. Vylepšený profil kontaktní plochy pneumatiky přináší komfortnější jízdu a tišší provoz. A to vše při zachování výborné bezpečnosti.

Maximální kontrola a stabilita v zatáčkách

Asymetrický design drážek absorbuje velké boční síly, a tím pádem zabraňuje vychýlení vozidla z daného směru. To má za následek větší jistotu a stabilitu zejména v zatáčkách.

Pro maximální přilnavost a skvělé potěšení z jízdy

Velice flexibilní běhounová směs kopírující mikronerovnosti na povrchu vozovky zaručuje špičkový kontakt mezi pneumatikou a povrchem vozovky. To umožnuje vynikající zrychlení a kratší brzdnou dráhu na suché i mokré vozovce.