Toyota Auris

Lepší jízda. Lepší život.

Toyota Auris
Lepší jízda. Lepší život.

Auris. Žijte lepší jízdou.

Toyota Auris Classic. Hatchback a Kombi, které nastolily nové standardy: markantní design a atraktivní interiér nabízející vysokou kvalitu. Prohlédněte si výbavu a galerii.

Hlavní prvky

Toyota Auris : Stylový design

Stylový design

Model Auris má svěží a atraktivní vzhled. Ať už se zaměříme na odvážné tvarované světlomety nebo na dynamický design přední i zadní části vozu, Toyota Auris je automobil, který dokáže rozzářit každý váš den od okamžiku, kdy se na něj ráno podíváte.

Toyota Auris : Moderní bezpečnost

Moderní bezpečnost

Toyota Auris je jedno z nejbezpečnějších kompaktních vozů díky revolučnímu balíku aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense, který informuje o překážkách, pomáhá předcházet nehodám nebo zmírnit jejich následky.

Toyota Auris : Pohodlný interiér

Pohodlný interiér

Toyota Auris je výjimečně prostorné auto s zavazadlovým prostorem o objemu až 600 litrů ve verzi Touring Sports Kombi. Bohatá výbava zahrnuje mimo jiné automatickou klimatizaci a multimediální systém Toyota Touch 2 Bluetooth® a zadní parkovací kamerou.

Nástupci Toyoty Auris

V nabídce od Toyoty najdete mnoho vozidel zaměřených na funkčnost.

Toyota Corolla Hatchback

Corolla Hatchback

Toužíte-li po moderním kompaktním voze do města, zamyslete se nad nejnovější verzí hatchbacku Toyota Corolla. Tento model disponuje širokou nabídkou technologií a až dvěma hybridními pohony na výběr ve prospěch dynamické jízdy, pohodlí a bezkonkurenčně nízké spotřeby.

Toyota Corolla TS Kombi

Corolla TS Kombi

Všichni zájemci o vůz nabízející velkorysý prostor a pohodlí jsou na správné adrese u nové Toyoty Corolla Touring Sports. Moderně pojatý design a delší rozvor oproti Aurisu díky podvozkové platformě TNGA a až dva hybridní pohony na výběr uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Galerie

Nákupní nástroje