OBJEVTE ZCELA NOVÉ AYGO X

Nový zážitek z jízdy ve městě je tu. Odpočítávání do zahájení prodeje Aygo X začalo! Náš odvážný kompaktní crossover, inspirovaný moderním městským životem se zvýšenou karoserií, velkými litými koly a vyšší pozicí za volantem, posouvá zážitek ve městě na novou úroveň. Užijte si jistotu, kterou může poskytnout pouze crossover v kompaktním těle. Díky jedinečnému dvoubarevnému lakování a výraznému designu se Aygo X odlišuje od všech ostatních na silnici. Nesledujte jen trendy – vytvářejte je a prohlédněte si ulice z jiné perspektivy s novým Aygo X.

/
Jízda ve městě – znovuobjevená

Skvělé věci přicházejí v malých baleních. Aygo X je kompaktní vůz překypující prostorem. Vzpírá se normám a nabízí veškerou sebedůvěru a pocit crossoveru, ale s exkluzivními funkcemi a agilitou kompaktního městského vozu. Zvýšená poloha za volantem vám poskytne rozhled v městském prostředí, zatímco velké čelní sklo zprostředkuje skvělý výhled. Díky pokročilé převodovce S-CVT je jízda ve městě plynulá a zábavná, zatímco kompaktní konstrukce, kamery a senzory usnadňují parkování na těch nejmenších místech. Nyní můžete sedět vysoko, cítit se sebejistě a mít kontrolu v rušném městském provozu. Je to jízda ve městě, jak ji ještě neznáte.

/
Nejžhavější crossover ve městě

Aygo X rozproudí krev díky odvážnému a nezaměnitelnému designu. Dvoubarevná karoserie umocňuje design, vyzařuje originalitu a hravý charakter. Nápadné LED světlomety jasně osvětlují cestu, zatímco design zadních světlometů si zachovává ikonický tvar charakteristický pro Aygo. Impozantní 18” kola z lehkých slitin pod velkými blatníky dodávají modelu Aygo X širší postoj a propůjčují mu cool a sebevědomý vzhled na silnici, ať jedete kamkoli.
Uvnitř nabízí Aygo X prostorný a pohodlný interiér navržený tak, aby umožňoval snadnou interakci mezi řidičem a cestujícími. Pocit prémiovosti je umocněn špičkovou kvalitou materiálů. Inteligentní detaily lze nalézt všude, od jemně sladěného prošívání sedadel až po řešení úložných prostor vytvořených s důrazem na potřeby cestující.

/
/
/
S nebem nad hlavou. Osvoboďte svoji mysl

Užíváte si jízdu s vysokou polohou za volantem? Počkejte, až stáhnete cool plátěnou střechu Aygo X Air. Není nic lepšího než vnímat svět kolem sebe všemi smysly. Teplo slunce na vaší tváři. Vítr ve vlasech. Výhledy a zvuky rušného městského života všude kolem vás. Projeďte se ulicemi stylově s Aygo X Air.

/
Vždy propojeni se svým městem

Aygo X je víc než jen městský vůz. Je to další součást online životního stylu. Intuitivní použití, bezproblémové připojení, vaše Aygo X nabité funkcemi vám bude připadat jako smartphone na kolech. Toyota Smart Connect nabízí plynulé bezdrátové připojení telefonu k multimédiím. Obohaťte každou jízdu svými oblíbenými seznamy skladeb v prémiové kvalitě s audiosystémem JBL. 9” HD obrazovka zobrazuje vše, co potřebujete, obsahuje cloudovou navigaci s informacemi v reálném čase. Od vyhýbání se dopravním zácpám až po diktování zpráv; od dálkového zapnutí klimatizace po zamykání dveří z aplikace MyT, Aygo X je po ruce, aby vás doprovázel na cestách i pomocí vašeho chytrého telefonu.


Toyota Aygo X

/
Jaké je vaše oblíbené koření?

Toyota Aygo X je k dispozici ve čtyřech pikantních dvoubarevných provedeních a je šitá na míru vašemu vkusu. Ať už je to zábavná a ohnivá chilli červená, dobrodružná kardamomově zelená, živá a originální jalovcová modrá nebo sofistikovaná zázvorová béžová. Ať jste kdokoli, najdete tu svou. Každé koření také harmonicky ladí s barevným pojetím interiéru pro skutečně prémiový pocit. Buďte odvážní a ukažte váš styl.

/
/