Toyota C-HR

Nechte všednost stranou
Logo GR

Toyota C-HR GR Sport

Odvažte se chtít víc. Výjimečný sportovní styl verze GR Sport je zosobněním skutečného závodního ducha. Dokonale sladěné akcenty a bohatá výbava změní každou jízdu v neopakovatelný zážitek.

C-HR

Sportovní charakter

Všechny prvky, 19palcovými koly počínaje, přes černé lakování střechy a speciálním označením verze GR Sport konče, spolu ladí a vytvářejí jednolitou koncepci vozu, který má svůj neopakovatelný charakter.

C-HR

Mimořádné pohodlí

V interiéru Toyoty C-HR GR Sport je luxus na dosah ruky. Sportovní kožená sedadla černá Alcantara zajistí pohodlí během dynamické jízdy. Vyspělé bezpečnostní systémy vás obklopí aktivní ochranou ze všech stran. S doplňkovým balíčkem prémiového audiosystému JBL dostane vaše oblíbená hudba nový zvuk.

C-HR

Síla hybridu

Toyota C-HR GR Sport nabízí dva hybridní pohony. Vyberte si mezi jednotkou 1.8 Hybrid 122 koní vybavenou skvělou e-CVT převodovkou a moderním motorem 2.0 Hybrid Dynamic Force o výkonu 184 koní, který je zárukou dokonalého spojení sportovních výsledků a úspornosti.

Cesta za vaším novým dobrodružstvím

Nový hybridní motor 2.0 litru Dynamic Force s maximálním výkonem 184 koní posouvá radost za volantem do nových výšin. K dispozici je i vylepšený hybridní systém 1.8 litru, a tak si můžete zvolit mezi dvěma verzemi hybridního pohonu.

Toyota C-HR Hybrid

Působivé jízdní schopnosti

Toyota C-HR je odpovědí na potřeby městské mobility. Nízký a široce rozkročený postoj je zárukou stability v zatáčkách, díky bezprostřední akceleraci je předjíždění otázkou okamžiku a zdokonalené hybridní ústrojí je tou pravou odpovědí na nízkoemisní limity.

Toyota C-HR Hybrid

Vy se soustředíte na denní život, my se staráme o bezpečnost

Vědomí toho, že Toyota C-HR disponuje jedněmi z nejvyspělejších bezpečnostních technologií dneška, je nesmírně uklidňující. Takže zatímco vy se plně soustředíte na denní život, Toyota C‑HR bdí nad vaší bezpečností.

Technologie Apple Car Play™ a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play™ a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 8'' displeji multimediálního systému Toyota Touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

Rozhraní Android Auto™

Rozhraní Android Auto™

Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty C-HR.

Vždy online

Vždy online

Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

Neztraťte svůj směr

Neztraťte svůj směr

Zobrazujte si mapy přímo na dotykovém displeji Toyoty C-HR společně s dopravními informacemi v reálném čase.

Služby Toyota Connected/MyT

Služby Toyota Connected/MyT

Pomocí aplikace MyT pro chytré telefony můžete se svým vozidlem Toyota C-HR komunikovat odkudkoli.