Nová Toyota PROACE CITY

Spolehlivý společník pro podnikání

Vlastní podnikání není nikdy jenom obyčejná práce. Vaše podnikání je váš životní styl. Je to i vaše vášeň a způsob, jak komunikujete se světem. Víte, že od vás vyžaduje naprosté zaujetí a správné rozhodování. Proto potřebujete víc, než jen dodávku. Auto musí být jako zaměstnanec, kterému důvěřujete a který vám umožní udržet podnikání stále v pohybu. A právě taková je nová Toyota PROACE CITY.

Spolehlivý pomocník vždy připravený k práci

Toyota PROACE CITY je novinka na trhu aut ze segmentu kompaktních užitkových vozidel. Tento všestranný užitkový vůz má široké možnosti a dokonale se osvědčí při každodenní práci. Zvládne všechny úkoly, které přináší současné podnikání. Nejlepší výběr druhů karosérie a užitečné hmotnosti ve své třídě, jedinečná záruka PRO na 250 tisíc kilometrů - to je nejlepší doporučení pro profesionály.

Vlastnosti

Toyota PROACE CITY - Exteriér

Nejlepší záruka PRO ve své třídě

Nová Toyota PROACE CITY má jako jediná ve svém segmentu velmi dlouhou záruční lhůtu, která činí čtvrt milionu najetých kilometrů. Důvodem je naprostá spolehlivost všech vozů Toyota, díky níž máte jistotu, že budou fungovat dlouho a bez problémů.

Toyota PROACE CITY : Exteriér

Nejprostornější ve své třídě

Nová Toyota PROACE CITY je v nabídce ve dvou délkách karosérie se 2, 3 nebo 5 sedadly. Verze Short měří 4,4 m a verze Long 4,7 m. V obou případech může užitečná hmotnost činit až 1 000 kg a objem úložného prostoru od 3,3 do 4,4 m3. Důležitý je i fakt, že hmotnost taženého přívěsu může činit až 1,5 t.

Toyota PROACE CITY : Exteriér

Velký výběr motorů

Nová Toyota PROACE CITY nabízí výběr z několika pohonných jednotek. Jsou to dva benzínové motory 1,2 Turbo o výkonu 110 koní s manuální převodovkou a 130 koní s automatickou převodovkou, a dále dieselové motory 1,5 D-4D ve čtyřech variantách: o výkonu 75, 100 a 130 koní s manuální převodovkou a o výkonu 130 koní s automatickou převodovkou s 8 stupni.

Toyota PROACE CITY : Výbava

Vysoký standard výbavy

Nová Toyota PROACE CITY se vyznačuje bohatou základní výbavou, kterou mimo jiné tvoří elektricky ovladatelná okna v první řadě, systém monitorování tlaku v pneumatikách, stmívací čidlo nebo vyhřívání a elektrické ovládání zpětných zrcátek. O pohodlí v průběhu intenzivní práce se postará sedadlo řidiče s úpravou výšky, bederní a loketní opěrky.

Vyspělé bezpečnostní systémy

Díky revoluční sadě systémů aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense, jež je dostupná v nové Toyotě PROACE CITY, se každá jízda s její podporou stává ještě příjemnější. Automobil řidiče informuje o blížícím se nebezpečí nebo sám učiní opatření, která minimalizují důsledky kolize.

Předkolizní bezpečnostní systém (PCS) - Ikona

Předkolizní bezpečnostní systém varující před rizikem srážky (PCS)

Systém rozpoznávání dopravních značek (RSA)- Ikona

Systém rozpoznávání dopravních značek (RSA)

Asistent hlídání jízdního pruhu (LTA)- Ikona

Asistent hlídání jízdního pruhu
(LTA)

Systém sledování únavy řidiče (SWS)- Ikona

Systém sledování únavy řidiče (SWS)

Adaptivní tempomat (ACC)- Ikona

Adaptivní tempomat (ACC)

Automatická dálková světla (AHB)- Ikona

Automatická dálková světla (AHB)